Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Łomża

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Łomży korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Łomża

Branża kurierska przeżywa obecnie okres dynamicznego rozwoju.  Szalejąca na świecie pandemia oraz szeroki dostęp do Internetu i możliwości zakupów online z pewnością utrzymają ten trend w najbliższych latach. Nie oznacza to jednak, iż korzystając z usług przewozowych nie zwracamy uwagi na jakość pracy i stawki cenowe obowiązujące w poszczególnych firmach kurierskich. Nadal priorytetem wyboru przewoźnika są przede wszystkim krótkie terminy doręczeń, łatwość dostępu do usług danego przewoźnika, możliwość odbioru przesyłek we własnym zakresie oraz niska, atrakcyjna cena. Sytuacja ta dotyczy całego kraju, w tym także niewielkich miast takich jak Łomża. Zwłaszcza, że rynek kurierski stara się nadążać za zapotrzebowaniem rynku. Dlatego sam ewoluuje, wprowadzając coraz więcej udogodnień dla Klientów i “rodząc “nowych przewoźników. Kurier Orlen Paczka-”dziecko” rynku usług kurierskich dorastające w błyskawicznym tempie. Orlen Paczka jest stosunkowo “młodym” przewoźnikiem. Jednakże szturmem podbija serca rodaków, błyskawicznie pozyskując rzesze nowych Klientów. Skąd taka popularność przewoźnika? Firma zadbała przede wszystkim o łatwość dostępu do swoich usług. W przeciągu kilku lat uruchomiła dla wygody swoich obecnych i potencjalnych klientów ponad 6000 punktów nadawania i odbioru przesyłek pod szyldem własnym i w placówkach partnerskich. Udostępniła i ciągle rozbudowuje sieć automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. I zadbała o swoją obecność w sieci, by Klienci mogli wygodnie nadawać paczki online.       

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dodatkowym, niezwykle ważnym atutem firmy są krótkie terminy doręczeń przesyłekBowiem zamówienia dostarczane są bezpośrednio do odbiorców w ciągu 1-2 dni roboczych, w godzinach 8.00-18.00. Do automatów paczkowych natomiast nawet następnego dnia. Drugim argumentem działającym na korzyść przewoźnika jest możliwość osobistego odbioru przesyłek w ciągu 3 dni. Dodatkowo przewoźnik umożliwia Klientom unikalną usługę, polegającą na możliwości przedłużenia terminu odbioru paczki dodatkowo o 1 dzień, przy pomocy bezpłatnej aplikacji mobilnej. Kurier Orlen Paczka Łomża– lista stacjonarnych punktów nadawania i odbioru przesyłek.  Dla mieszkańców Łomży Orlen Paczka uruchomił sieć placówek własnych oraz partnerskich, które mieszczą się między innymi: na ul. Legionów 26, Spokojnej 68, Wojska Polskiego 179, Księcia Janusza I 6, Długiej 22, Księżnej Anny 8 i Zawadzkiej 40. Oprócz powyższych punktów stacjonarnych, łomżanie mogą nadawać przesyłki do Orlen Paczka również drogą elektroniczną. Jest też dostępny w e-sklepach i na jednej z najczęściej wybieranych platform transportowych GlobKurier.plKurier Orlen Paczka internetowe kanały dostępu. 

Paczki do przewoźnika można nadawać przy pomocy formularza nadania znajdującego się na stronie przewoźnika. Drugim, znacznie wygodniejszym kanałem online, jest możliwość zamówienia kuriera do domu za pośrednictwem jednej a najpopularniejszych platform transportowych GlobKurier.pl. Wystarczy wejść na stronę platformy GlobKurier.pl i dokonać wyceny przesyłki. Przyjazny system, sam podpowiada następne kroki procesu wyceny i nadawania paczki. Po dokonaniu wyceny należy z listy wybrać kuriera Orlen Paczka, opłacić zamówienie i oczekiwać wizyty kuriera po odbiór przesyłki. Korzystanie z pośrednictwa platformy niesie ze sobą szereg dodatkowych korzyści. Jedną z najważniejszych są niezwykle atrakcyjne stawki cenowe za nadania. Bowiem są one niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Dodatkowym atutem platformy jest brak wymogu rejestracji i zakładania konta oraz brak jakichkolwiek opłat abonamentowych. Ponadto dla Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości przesyłek miesięcznie i podejmą decyzję o rejestracji i utworzeniu bezpłatnego konta, GlobKurier.pl proponuje szeroką paletę dodatkowych funkcjonalności. Umożliwiają one olbrzymią oszczędność czasu i pozwalają na dodatkowe oszczędności finansowe. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łomży

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: