• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Łomża

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Łomży korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Łomża

  Wychodząc naprzeciw tym, którym zależy na możliwie najszybszym dostarczeniu przesyłek, Poczta Polska oferuje usługi kurierskie. Ich dużą zaletą z pewnością jest dostępność – placówki pocztowe znajdują się w prawie każdej miejscowości, wśród nich jest także Łomża. Czy jednak skorzystanie z usług kuriera Poczty Polskiej zawsze wymaga osobistego pojawienia się w placówce? W jaki sposób GlobKurier.pl usprawnia cały proces nadania i odebrania paczki? Łomża to liczące około 62 tysiące mieszkańców miasto w województwie podlaskim, położone nad malowniczą rzeką Narew. Jest głównym ośrodkiem edukacyjnym, kulturalnym i gospodarczym tzw. ziemi łomżyńskiej. Z tego powodu zapotrzebowanie na usługi kuriera w Łomży jest bardzo duże. W mieście znajduje się dziesięć placówek Poczty Polskiej, dzięki czemu przesyłki kurierskie wysyłane w obrębie gminy mogą być dostarczone nawet tego samego dnia, o ile zostaną nadane przed godziną 17:00. Zazwyczaj jednak kurier Poczty Polskiej dostarcza je w terminie do dwóch dni roboczych. Tak zwany czas gwarantowany to pięć dni, jednak rzadko odbiorca musi tyle czekać na przesyłkę. Kurierzy rozwożą paczki w dni robocze. W przypadku firm doręczenie odbywa się nie później niż o 15:00. Paczki do osób fizycznych doręczane są nie później niż o 20:00. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadanie przesyłki kurierskiej może mieć miejsce w każdej placówce Poczty Polskiej. W Globkurier.pl usprawniamy ten proces – możesz wysłać paczkę bez wychodzenia z domu. Aby nadać przesyłkę, musisz podać kilka podstawowych informacji na jej temat (wymiary, miejscowość nadawcy i adresata), a następnie wybrać kuriera Poczty Polskiej spośród przygotowanych ofert. Następnie wypełniasz formularz podobnie jak w przypadku innych przewoźników, wpisując niezbędne dane do wysyłki takie jak adresy, zawartość przesyłki oraz informacje o ewentualnym wykupieniu nadprogramowych usług (np. dodatkowego ubezpieczenia czy dostarczenia do konkretnej godziny).

  Zamówienie możesz opłacić online, lub zapłacić kurierowi gotówką, gdy przyjedzie odebrać paczkę.W razie potrzeby możesz zawsze skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Dodatkowo każde zlecenie posiada swojego opiekuna, do którego możesz zwrócić się w przypadku pytań lub np. ewentualnych opóźnień. Korzystanie z usług taniego kuriera w Łomży jest jeszcze łatwiejsze dzięki Globkurier.pl. Działamy na rynku od lat, co sprawia, że możemy zaproponować zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym wyjątkowo korzystne warunki współpracy, bezpieczeństwo i profesjonalne narzędzia.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łomży

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: