Menu

kurier InPost

Kurier InPost Łomża

Zamów kuriera InPost w Łomży korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Łomża

InPost jest marką nie tylko znaną i lubianą przez mieszkańców Łomży, ale też jedną z pierwszych firm, która utworzyła własną sieć samoobsługowych paczkomatów czynnych 24/7. Dla mieszkańców Łomży paczkomaty stanowią dużą wygodę, ponieważ mogą odbierać i nadawać przesyłki o dowolnej porze, z punktu, który mają najbliżej. Drugą olbrzymią zaletą InPostu jest stworzenie możliwości nadawania przesyłek przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu czy z firmy. Łatwy dostęp do usług przewoźnika był “strzałem w dziesiątkę” napędzającym popularność firmy, która należy obecnie do jednej z najchętniej wybieranych firm kurierskich. Przesyłki można również nadawać przez Internet, zamawiając kuriera po jej odbiór, pod wskazany w zleceniu adres. Nadania przesyłek można dokonać przez stronę przewoźnika lub przez stronę GlobKurier.plObie strony umożliwiają zamówienie kuriera po odbiór przesyłki, jednakże GlobKurier.pl to dla łomżan zawsze tani kurier Łomża. Dlaczego? 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Platforma transportowa GlobKurier.pl oferuje bowiem stawki cenowe za nadania przesyłek o 70% niższe od cen firm kurierskich. Ponadto skupia w jednym miejscu ponad 50 przewoźników i firm transportowych, dając swoim Klientom możliwość wyboru firmy kurierskiej wedle własnych preferencji. Do kolejnych, największych zalet platformy należą między innymi: możliwość nadawania przesyłek bez konieczności rejestracji na platformie, brak konieczności zakładania konta i przede wszystkim brak abonamentów. Jednakże osoby, które podejmą decyzję o rejestracji i założeniu darmowego konta, mogą korzystać z wielu funkcjonalności serwisu. Oszczędzając tym samym czas poświęcony na proces nadania paczki. Dogodności te mają przede wszystkim znaczenie w przypadku przedsiębiorców, którzy wysyłają duże ilości przesyłek. 

Bowiem zarejestrowani Klienci firmowi, którzy wysyłają powyżej 20 przesyłek miesięcznie mają możliwość dodatkowego negocjowania już niskich cen za usługi. Mogą też skorzystać z opcji odroczenia terminu płatności czy masowego nadawania paczek i tworzenia zbiorczych listów przewozowych. Ponadto przedsiębiorcy prowadzący e-sklepy mogą zintegrować konto na platformie z największymi serwisami sprzedażowymi, takimi jak: Allegro, eBay, Magento, PrestaShop  czy RedCart. Z kolei dla branż: jubilerskiej, przemysłowej, dla agencji reklamowych i sklepów internetowych oraz elektronicznych GlobKurier.pl posiada ofertę specjalną. Kurierzy Inpost dostarczają i odbierają nadane przesyłki, w dni robocze pomiędzy godziną 7.00, 17.00. Jednakże w wybranych miastach i oddziałach przewoźnika, istnieje możliwość nadawania paczek z dostawą w sobotę, najpóźniej do godziny 17.00. Bezsprzecznie należy pamiętać, iż ewentualność taka dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek nadawanych w piątek. I jest dostępna w wybranych miastach i oddziałach firmy. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łomży

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: