Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Łomża

Zamów kuriera DHL w Łomży korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Łomża

Kurier DHL Łomża – zamawiaj kuriera tanio i wygodnie na Globkurier.pl. Łomża to jedno z najpiękniejszych miast w województwie podlaskim, położone w sąsiedztwie parków narodowych. Atrakcyjna lokalizacja sprzyja również rozwojowi firm, nie tylko z branży turystycznej. W związku z tym usługi kuriera DHL w mieście cieszą się dużym powodzeniem. Dlaczego właśnie tego przewoźnika warto wybrać? Ponieważ ma bogatą sieć punktów nadania i odbioru w każdym mieście. Ponadto można go zamówić wygodnie i tanio na platformie Globkurier.pl. Nie musisz czekać na kuriera, by nadać paczkę. Możesz zrobić to wygodnie i szybko w jednym z punktów DHL POP w Łomży. Do wyboru masz jeden z 20 punktów. Paczki można nadawać i odbierać w sklepach Żabka, Kauflandzie, Inmedio, ABC, Lidl, a także mniejszych sklepach w mieście, np. PRIM Market przy ul. Spółdzielczej 26, X-Bit, zlokalizowanym przy ul. Józefa Piłsudskiego 83, a także w Supermarkecie Stokrotka, czy sklepie Lord Monopolowym, przy Mazowieckiej 6E. Spośród nich tylko X-Bit nie jest czynny w soboty i niedzielę.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

 Najdłużej otwarte są punkty w Żabkach. Można nadawać i odbierać przesyłki w godzinach otwarcia sklepu, czyli od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do niedzieli, zatem przez cały tydzień. Punkt Obsługi Klienta DHL znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej 201. W Żabkach można odbierać przesyłki pobraniowe do kwoty 1000 zł. Przesyłki nadane w niedzielę są odbierane przez kuriera w poniedziałek. Jeśli nadasz paczkę w tygodniu wcześnie rano, to jest szansa, że kurier odbierze ją jeszcze tego samego dnia. Wysyłając paczkę z punktu czy też czekając na kuriera, trzeba przesyłkę odpowiednio przygotować. Nie wystarczy zapakowanie towaru do kartonu. Trzeba go zabezpieczyć w środku przed uszkodzeniem i zarysowaniem. Doskonale sprawdza się folia bąbelkowa lub folia stretch. Ta druga najlepiej sprawdzi się do opakowania samego kartonu, który dzięki temu stanie się wodoodporny.  Kurier DHL w Łomży może dostarczać przesyłki do godz. 12.00, od godz. 18 do 22.00, albo do końca dnia roboczego. Druga opcja jest korzystna dla tych osób, które pracują do późna poza miejscem zamieszkania bądź adresem, gdzie została skierowana przesyłka.

W takiej sytuacji kurier na pewno zastanie kogoś w domu.  Jeśli chcesz, by Twój biznes w branży e-commerce się rozwijał, musisz postawić na niskie koszty wysyłki towarów, ale aby to zrealizować, niezbędne jest podpisanie stosownej umowy z przewoźnikiem. Okazuje się jednak, że negocjacje za Ciebie załatwi platforma dla usług kurierskich i przewozowych, czyli Globkurier.pl. Tu możesz liczyć na najniższe koszty, niższe nawet o 70% niż stawka u przewoźnika. Masz dostęp do wysyłania towarów za pośrednictwem wiodących firm, wśród których DHL jest jedną z najbardziej popularnych. Wystarczy, że założysz konto za darmo i możesz wyceniać swoje przesyłki. Po wybraniu danej oferty, zamów kuriera. Musisz opłacić przesyłkę przelewem tradycyjnym lub online, a także wydrukować list przewozowy. Z Globkurier.pl z łatwością wyślesz także paczki z Łomży za granicę.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łomży

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: