Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Łomża

Zamów kuriera UPS w Łomży korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Łomża

Dlaczego warto skorzystać z usług kuriera UPS w Łomży? Przez różne opcje nadania, szybkość dostawy czy wysoką jakość świadczonych usług kurierskich. Korzystając z serwisu GlobKurier.pl zamówimy kuriera szybki i to prosto z naszej domowej kanapy. Jak nadać paczkę kurierem UPS w Łomży? Oszczędność czasu i pieniędzy jest zawsze mile widziana, zwłaszcza w kontekście nadawania przesyłek. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl nie tylko zapłacimy mniej, wybierając najkorzystniejszą ofertę, ale i zaoszczędzimy czas, bo nadanie przesyłki zajmie nam maksymalnie kilkanaście minut. Decydując się na firmę UPS, mamy gwarancje wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa naszej przesyłki i szybkiego jej dostarczenia – nawet następnego dnia roboczego. Wysyłając przesyłkę kurierem UPS, możesz: nadać ją oczekując na odbiór przez kuriera, osobiście dostarczyć ją do jednego z punktów nadań UPS Access Point. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wybierając punkty UPS Access Point w Łomży, mamy do dyspozycji 4 lokalizacje – przy ulicy Kazańskiej, Mazowieckiej, Śniadeckiego oraz Alei Legionów. Liczba punktów może zawsze ulec zmianie. Jeżeli jednak zdecydowaliśmy się na odbiór przez kuriera, to pracują oni w godzinach 9:00-19:00. W pierwszej części dnia zdecydowanie częściej obsługują firmy, zaś adresy prywatne zostawiają na popołudnie. Podanie numery kontaktowego zawsze ułatwi proces odebrania nadawanej paczki czy jej dostarczenia do odbiorcy. Zamówienie kuriera UPS w Łomży może zająć kilka do kilkunastu minut. Wszystko dzięki przejrzystemu formularzowi w serwisie GlobKurier.pl, który wypełnimy szybko i bez większych kłopotów. Oto jak zamówić kuriera UPS w 7 krokach.

  • Wysyłkę kurierem UPS w Łomży zacznij od wpisania rozmiarów i wagi przesyłki na stronie głównej serwisu GlobKurier.pl
  • Z dostępnej listy ofert wybierz tą, która najlepiej odpowiada twoim preferencjom i jest oznaczona logo UPS.
  • Zaloguj się na konto klienta lub załóż je, jeżeli jeszcze go nie posiadasz. Możesz też nadać przesyłkę bez rejestracji.
  • Wpisz swoje dane jako zamawiającego usługę, a także uzupełnij pola adresowe nadania i miejsca dostarczenia (pamiętaj o podaniu aktualnego numeru telefonu)/
  • Uzupełnij pozostałe informacje odnośnie przesyłki i skorzystaj z dodatkowych opcji wysyłki.
  • Dokonaj zapłaty za usługę kurierską UPS jedną z kilku udostępnionych metod – kartą, przelewem tradycyjnym czy szybką płatnością online.
  • Dostarcz przesyłkę do punktu nadań UPS w Łomży lub oczekuj w miejscu nadania na przyjazd kuriera

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łomży

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: