Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Jaworzno

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Jaworznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Jaworzno

Kurier ORLEN Paczka to wygodna forma dostawy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wyślesz w ten sposób małą paczkę, której nadania dokonasz w jednym z punktów ORLEN. Usytuowane są one w łatwo dostępnych lokalizacjach, na stacjach paliw oraz w kioskach RUCHu. Wybierz punkt w pobliżu Twojego mieszkania lub pracy i udaj się do niego o dogodnej dla Ciebie porze. Nadanie w punkcie pozwala na dostosowanie wysyłki do planu dnia, tak aby cały proces był jak najbardziej prosty i nie kolidował z codziennymi obowiązkami. Zobacz, jak nadać paczkę z GlobKurier.pl. Tani kurier Jaworzno to nasza propozycja dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zamów kuriera i nie przepłacaj na dostawie. W Jaworznie znajdują się około 3 punkty ORLEN Paczka, z których wygodnie nadasz przesyłkę. Ich przybliżone godziny pracy mieszczą się w przedziale miedzy 6:00 a 19:00 od poniedziałku do piątku. Punkty są czynne nieco krócej podczas weekendu. Pełny wykaz lokalizacji oraz godziny pracy znajdziesz na GlobKurier.pl. Paczka ORLEN to możliwość wysłania przesyłki, której wymiary nie przekraczają 20 cm x 30 cm x 50 cm oraz waga nie jest większa niż 20 kg. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Realizacja dostawy wynosi 3 dni robocze. Nie czekaj na kuriera i nadaj paczkę wygodnie w jednym z punktów ORLEN. Nasza platforma oferuje konkurencyjne ceny na wysyłkę paczek. Możesz z nich skorzystać nie zależnie od tego, jak dużo wysyłasz. Poznaj nas bliżej i sprawdź, na czy polega szybka wycena przesyłki dostępna na stronie internetowej. Twoja paczka jest już spakowana? Wejdź na naszą stronę internetową i zamów kuriera. U góry strony znajdziesz formularz szybkiej wyceny. Wypełnij go, aby otrzymać dostęp do najkorzystniejszych opcji wysyłki. Niezbędne będą Ci takie dane jak waga przesyłki oraz jej wymiary. Wprowadź je w odpowiednie pola i wybierz usługę, z której chcesz skorzystać. 

Jeśli paczkę ma dostarczyć przewoźnik ORLEN wybierz odpowiednio kurier ORLEN Paczka i znajdź punkt, gdzie zrealizujesz nadanie. Opłać zamówienie i wyślij paczkę. Zastanawiasz się, co będzie działo się dalej z Twoją przesyłką? Wpisz numer zamówienia na naszej stronie internetowej i śledź proces dostawy. Uzyskasz w ten sposób informacje o tym, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Dowiesz się także, kiedy zostanie ona odebrana przez adresata. Może także i jemu udostępnić numer zamówienia, aby łatwiej mógł przewidzieć termin dostawy. Tani kurier Jaworzno to propozycja niedrogiej dostawy zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaworznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: