Logo
Menu

globbox

Globbox Jaworzno

Sprawdź ofertę GlobBox w Jaworznie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Jaworzno

Jaworzno jest niewielkim miastem w województwie śląskim.  Mieszka tutaj niespełna 87 tys. osób. W 2019 r. liczba zarejestrowanych w REGON przedsiębiorców na 10 tys. mieszkańców wynosiła 1597, co było niższym wskaźnikiem niż średnia wojewódzka. Nie jest to jednak zły wynik, ponieważ wiele przedsiębiorstw obecnie się rozwija, co przekłada się na wzrost popytu na usługi kurierskie i transportowe, tym bardziej że z ich usług korzystają także osoby prywatne.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Formalności dotyczące wysyłki paczki możesz wykonać z domu lub firmy. Jeśli zależy Ci na czasie i potwierdzeniu klientowi wysłania przesyłki, to możesz udać się do punktu nadania. Dzięki temu wyruszy ona w drogę już kolejnego dnia, gdy odbierze ją z punktu kurier. Gdzie są one zlokalizowane? Otóż możesz skorzystać z punktu przy ul. Piłsudskiego 39. W tym miejscu punkt czynny jest w godz. od 8.00 do 18.00 przez cały tydzień. Kolejny z punktów zlokalizowanych jest przy u. Cegielnianej 9. Co ciekawe, w tym punkcie można stawić się, by nadać lub odebrać paczkę już o 5.00. Punkt przyjmuje klientów do godz. 20.00. Jeśli z pośród dostępnych opcji zdecydujesz się na kuriera inPost, to paczkę możesz nadać również w paczkomacie. Niezależnie od wyboru przewoźnika przesyłki krajowe dostarczane są w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Aby nie mieć problemów i strat związanych z niedostarczoną, zgubioną lub zniszczoną przesyłką, warto ją ubezpieczyć. Dzięki temu można nie stracić, a dodatkowo bez większych kosztów wysłać przesyłkę do klienta ponownie. Warto nawiązać stałą współpracę. Firma może wtedy liczyć na lepsze warunki, choćby korzystanie z odroczonych faktur. To wygodne rozwiązanie dla osób, które wysyłają wiele paczek w całym tygodniu. W danych dniu firma otrzymuje fakturę z tytułu wszystkich wykonanych transportów przesyłek i nie musi płacić wielu osobno, co na pewno jest dużym ułatwieniem. 

Jeśli nie chcesz fatygować się do punktu nadania, zamów kuriera. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie globbox.net, a następnie wpiszesz wszystkie wymiary przesyłki i jej wagę. Wcześniej musisz określić jeszcze jej rodzaj: paczkę, paletę lub kopertę. W tej ostatniej można przesłać kopię umowy. Potem pozostaje wycenienie paczki. Tu można wybrać najtańszą opcje, ale warto sprawdzić, czy obejmuje ono ubezpieczenie. Gdy wysyłamy przesyłki z czymś cennym, to jest to absolutnie wskazane. W przypadku zgubienia czy zniszczenia paczki straty mogą być bowiem bardzo duże. Za paczki należy płacić po wypełnieniu formularza potrzebnego do wygenerowania listu przewozowego. Tutaj dostępne są 3 opcje online: przelew tradycyjny, szybki przelew PayU albo płatność kartą. Jeśli paczka jest źle opakowana, to firma przewozowa nie ponosi odpowiedzialności za jej zniszczenie. Nie można zapominać o wypełnieniu styropianem, sprężonym powietrzem, a także owinięciu rzeczy folią bąbelkową. Karton nie może być z żadnej strony uszkodzony. Na powierzchnię paczki warto rozłożyć dodatkowo folię stretch, a dopiero na nią nakleić etykietę. Dzięki temu paczka będzie chroniona przed wilgocią.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaworznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: