Menu

kurier dpd

Kurier DPD Jaworzno

Zamów kuriera DPD w Jaworznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Jaworzno

Jaworzno to średniej wielkości miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, które w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Wiąże się to z faktem, że to właśnie tu znajduje się główny ośrodek Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego oraz z aktywnością mieszkańców, którzy chętnie tworzą na miejscu nowe firmy i inwestycje. To wszystko przekłada się na duży wzrost zainteresowania usługami kurierskimi. Podpowiadamy, w jaki sposób najwygodniej wysłać paczkę w Jaworznie. Jeżeli interesuje Cię tani kurier w Jaworznie, warto zwrócić uwagę na popularną wśród mieszkańców tego miasta ofertę DPD. To jedna z największych firm spedycyjnych w Europie, prężnie działająca także na terenie naszego kraju. W roku 2020 roku 5 tysięcy kurierów DPD dostarczyło aż 193.5 mln przesyłek w Polsce. Umożliwiła to również nowoczesna flota, która obecnie liczy 460 samochodów dostawczych. Przy pomocy DPD możesz nadawać zarówno przesyłki prywatne, jak i firmowe, w tym paletowe.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Firma dostarcza także paczki zagraniczne do większości krajów świata. Wśród korzyści związanych z wyborem DPD warto wymienić również krótki czas realizacji zleceń i terminowość. Przewidywany czas dostawy to jeden dzień roboczy w przypadku standardowych przesyłek krajowych – udaje się go osiągnąć w przypadku ponad 90% przesyłek. Gwarantowany czas dostawy to 2-5 dni roboczych. Niektórzy obawiają się, że wysyłanie paczek kurierem może być skomplikowane. Jeżeli szukasz sposobu na to, by korzystnie nadawać paczki w Jaworznie, zamów kuriera DPD przez platformę Globkurier.pl. W ten sposób zyskujesz pewność, że nie przepłacasz. W jednym miejscu dostępne są oferty wszystkich przewoźników na rynku i łatwo możesz je porównać i wybrać najkorzystniejszą. 

Wystarczy, że podasz informacje o miejscach nadania i odbioru przesyłki oraz parametry paczki i dodatkowe usługi, które Cię interesują. Po wyborze oferty należy zaakceptować regulamin usługi i opłacić zlecenie. Kolejnym etapem będzie przygotowanie paczki do wysyłki. Pamiętaj o odpowiednim zapakowaniu wysyłanych przedmiotów – wykorzystaj do tego celu wytrzymałe kartony i folie, które skleisz za pomącą mocnej taśmy klejącej. Nie używaj nigdy starych pudeł i delikatnych folii, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu w czasie transportu – w ten sposób ryzykujesz zniszczeniem przewożonych przedmiotów i przesyłek innych klientów. Paczkę możesz przekazać kurierowi, który przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Jeżeli jest to dla Ciebie wygodniejsze, możesz również przynieść przesyłkę do jednego z jedenastu stacjonarnych punktów DPD w Jaworznie. Po nadaniu masz możliwość śledzenia paczki po numerze w systemie Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaworznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: