Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Jaworzno

Zamów kuriera DHL w Jaworznie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Jaworzno

Branża kurierska przeżywa obecnie “złoty okres”. Jednakże rywalizacja w branży również wrasta, co przekłada się oczywiście na korzyść Klientów. Konkurencja rynkowa wymusiła na przewoźnikach urozmaiconą strategię docierania do Klienta. Podstawą działalności stały się więc czynniki, stanowiące niesamowite udogodnienia dla Klientów. Wysoka jakość proponowanych usług skupia się przede wszystkim w obszarze czasu dostawy i uproszczonych procesach nadawania przesyłek. Dotyczy także zasięgu i obszaru działania, a także wykorzystywanych środków transportu, które mają wpływ na cenę usług.Jedną z bardziej znanych i cenionych firm kurierskich na terenie Jaworzna jest DHL. Przewoźnik ten, dla wygody swoich Klientów uruchomił trzy różne kanały nadawania paczek. Dwa z nich nie wymagają wychodzenia z domu lub firmy. Celem nadania przesyłki można zamówić kuriera DHL do domu lub do firmy telefonicznie. Wystarczy zadzwonić do Działu Obsługi Klienta, pod numer: +48 42 6 345 350, by uzyskać pomoc w procesie nadawania paczki i umówienia terminu przybycia kuriera. Ponadto dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość opłacenia zlecenia już bezpośrednio u kuriera. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dla Klientów, którzy wolą nadawać paczki osobiście, przewoźnik uruchomił   punkty DHL POP, które w Jaworznie mieszczą się między innymi w sklepach Żabki na ul.: Grunwaldzka 204A, Grunwaldzka132, 11 Listopada 2. Ponadto DHL POP znajduje się jeszcze w Lidlu na ul. Grunwaldzkiej 143 oraz w sklepie ABC na ul. Grunwaldzkiej 215. Paczki można nadawać i odbierać w punktach POP, w czasie godzin pracy poszczególnych sklepów. Trzecią, bardzo wygodną metodą nadania paczki w DHL jest możliwość zamówienia kuriera do domu drogą online. Można to zrobić na dwa sposoby. Korzystając bezpośrednio ze strony internetowej przewoźnika lub decydując się na skorzystanie z usług platformy transportowej GlobKurier.pl. Decydując się na platformę GlobKurier.pl zyskujemy przede wszystkim atrakcyjne ceny. Ponieważ na GlobKurier.pl, są one do 70% niższe, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez poszczególne firmy kurierskie. Ponadto portal nie wymaga opłat abonamentowych ani rejestracji. Zatem osoby poszukujące jednorazowej usługi mogą bez obaw nadać paczkę. 

 

Dla Klientów indywidualnych i przede wszystkim firmowych, którzy nadają duże ilości przesyłek, rejestracja i założenie darmowego konta w GlobKurier.pl jest jak najbardziej wskazana. Bowiem wiąże się z dodatkowymi funkcjonalnościami i korzyściami. Do najważniejszych profitów dla zarejestrowanych Klientów należą między innymi: możliwość masowego nadawania paczekzbiorcze aktywowanie listów przewozowych czy dostęp do książki adresowej i szablonów przesyłek. Klienci firmowi mogą dodatkowo opłacać zlecenia korzystając z funkcji prepaid. Nadawać przesyłki za pobraniem, a nawet uzyskać możliwość odroczenia terminu płatności. Ponadto intuicyjny panel GlobKurier.pl jest prosty w obsłudze i sam wskazuje kolejne etapy procesu nadawania przesyłek. Po wprowadzeniu punktu nadania i odbioru paczki, podaniu ilości przesyłek, wagi i rozmiarów poszczególnych paczek, a także podaniu typu nadania, system sam podaje listę kurierów, którzy mogą zrealizować zlecenie wraz z cenami. Wystarczy wybrać firmę DHL, a po zakończeniu procesu nadawania i opłaceniu zlecenia, należy już tylko oczekiwać kuriera. Kurierzy DHL dostarczają i odbierają paczki w dni robocze w godzinach dopołudniowych oraz w przedziale pomiędzy godz.18.00, a 22.00.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jaworznie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: