Logo
Menu

globbox

GlobBox Warszawa

Sprawdź ofertę GlobBox w Warszawie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Warszawa

Gdy prowadzisz działalność międzynarodową, potrzebujesz dostępu do naprawdę dobrych firm kurierskich, które gwarantują szybkie dostarczenie przesyłek. Jeśli chodzi o rynek kurierski w Polsce to panuje spora konkurencja. Najlepszą cenę można znaleźć w Globbox. Warszawa jako stolica oferuje wiele punktów nadania i odbioru paczek w ramach usługi tej sieci punktów paczkowych. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.  

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Warszawa to ogromne miasto, zatem prowadząc tu działalność usługową z wysyłką towarów do klienta, trzeba znaleźć dogodny punkt nadania. Jeden z nich znajduje się przy ul. 17 Stycznia 172. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy większości sklepów, czyli od 9.00 do 17.00. Kolejny punkt Globbox w Warszawie zlokalizowany jest przy ul. Grzybowskiej 2. Sprawy związane z nadaniem paczki czy jej odbiorem można załatwić w godzinach od 10.00 do 18.00. Pod numerem 23b przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego znajduje się następny punkt. Od poniedziałku do czwartku czynny jest naprzemiennie od 9.00 do 17.00 lub od 9.00 do 18.00. Piątek jest tu wyjątkiem, bo punkt wtedy działa od 9.00 do 15.00. Osoby mieszkające czy pracujące w pobliżu ul. Bogusławskiego 6a mogą skrzystać z wysłania paczki w godz. od 8.00 do 14.00, od poniedziałku do piątku. Następny punkt nadania Globbox w Warszawie znajduje się przy ul. Czumy 6a. Tu również są inne godziny otwarcia, bowiem można nadać paczkę od 10.30 do 18.00. Przy Petofiego 3 jest podobna sytuacja i pomoc w zakresie wysyłki paczki do adresata w ramach Globbox można uzyskać od 10 do 18. Ostatni punkt na mapie Globbox w Warszawie zajmuje ten przy ul. Królewskiej 16. W tym przypadku również jest on otwarty od poniedziałku do piątku. Zatem nie ma żadnego punktu otwartego w soboty czy tym bardziej w niedzielę.

Należy się spodziewać, że jak na stolicę przystało za niedługo się to zmieni. Nadaj przesyłkę w Globbox w kilka minut i zamów kuriera jeszcze tego samego dnia. Tani kurier w Warszawie to jest naprawdę możliwe! Wystarczy, że zamówisz usługę na stronie globbox.net. Na samym początku musisz się zarejestrować, a następnie możesz przejść do wyceny przesyłki. Określenia wymaga rodzaj, a także  gabaryty. Najpierw wskazujesz czy będzie to koperta, paczka czy paleta, a potem wpisujesz dokładne wymiary: długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Zaznaczasz kraj nadania i odbioru, a potem klikasz “wyceń przesyłkę”. Ukazują się wszystkie możliwości. Spośród nich wybierz tę najkorzystniejszą dla siebie pod względem ceny. Teraz pozostaje już tylko zapłacić online i można wydrukować list przewozowy. W ramach Globbox przedsiębiorcy mogą generować zbiorowe listy przewozowe, co jest niewątpliwie ogromną zaletą. Na każdym etapie można także śledzić przesyłkę aż do momentu, gdy trafi w ręce adresata. Warto pamiętać, że maksymalny wymiar paczki to 210 cm i mowa tu o sumie wszystkich wymiarów. Nie można wysyłać paczek cięższych niż 30 kg będąc klientem indywidualnym i cięższych niż 50 kg – prowadząc firmę. Możesz zamówić kuriera, który pojawi się jeszcze tego samego dnia, gdy nadasz przesyłkę przed 11. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: