Menu

kurier dpd

Kurier DPD Warszawa

Zamów kuriera DPD w Warszawie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Warszawie

Warszawa to jedna z najważniejszych lokalizacji dla firm kurierskich w Polsce. Stolicę zamieszkuje prawie 1 800 000 osób, a setki małych firm i korporacji dodatkowo generują zainteresowanie wysyłką paczek. Kurierzy w Warszawie dostarczają największą liczbę przesyłek w całym kraju oraz przyjmują regularne zlecenia na wysyłkę paczek zagranicznych drogą lotniczą. Kurier DPD w stolicy oferuje rozbudowane usługi dla firm i osób prywatnych. Kurier DPD Warszawa – jakie usługi oferuje? Kurier DPD w Warszawie prowadzi 11 punktów DPD Pickup Odziały Miejskie, w których działają kioski interaktywne, przymierzalnie dla klientów oraz stoły do pakowania dla osób, które nie posiadają własnych opakowań na przesyłki. Oddziały Miejskie DPD Pickup są zlokalizowane w miejscach takich jak Galeria Mokotów oraz w pobliżu Łazienek Królewskich. Przyjmuje się w nich paczki standardowe, które dostarczają kurierzy piesi, rowerowi lub poruszający się samochodami elektrycznymi. W każdym punkcie klienci DPD mogą przygotować do nadania przesyłki, począwszy do wydrukowania etykiety, skończywszy na zabezpieczeniu delikatnych przedmiotów przed długą podróżą.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Warszawie działa również prawie 400 punktów odbioru paczek DPD Pickup. Punkty są zlokalizowane nie tylko w centrum, ale i na osiedlach takich jak Anin, Targówek, Szamoty, Załuski lub Wyczółki. Odbiór paczek z automatów na terenie sklepów odbywa się w godzinach od 6 do 23, natomiast w punktach w przestrzeni publicznej przesyłkę można odebrać przez całą dobę. Dodatkowo w automatach dozwolone jest nadawanie opłaconych i zapakowanych przesyłek. Jak płacić mniej za usługi DPD w Warszawie? Tani kurier Warszawa jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy skorzystają z platformy globkurier.pl. W serwisie dostępne są usługi kurierskie DPD, za które płaci się nawet do 70% mniej. Wynegocjowane ceny są niskie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

W zakładce zamów kuriera każdy użytkownik błyskawicznie odnajduje odpowiedni typ przesyłki po podaniu jej gabarytów i wagi. Dzięki temu etykiety przewozowe są zgodne z rozmiarami paczki, co ułatwia jej wysłanie, nawet gdy nigdy wcześniej nie korzystało się z usług firmy kurierskiej w celu nadania przesyłki. 
Kurier DPD za pośrednictwem globkurier.pl realizuje zlecenia na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Każdą z nich można objąć ubezpieczeniem lub skorzystać ze specjalnej oferty DPD Today, w której paczki docierają do odbiorców tego samego dnia. Dla wymagających użytkowników dostępna jest usługa DPD Food. Dzięki niej żywność jest bezpiecznie dostarczana w łańcuchu chłodniczym.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: