Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Warszawa

Zamów kuriera DHL w Warszawie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Warszawa

Warszawa posiada najbardziej rozbudowaną sieć punktów odbioru paczek DHL w kraju. Na terenie całego miasta można skorzystać z kilkuset miejsc, w których nada się lub odbierze przesyłkę. Ogromna liczba mieszkańców Warszawy sprawia, że do stolicy docierają tysiące przesyłek. Paczki trafiają zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, które chętnie współpracują z firmą kurierską DHL. Warszawa i okoliczne miejscowości mają dostęp do trzech punktów DHL Parcel. Główny z nich mieści się przy ul. Osmańskiej 2 w Warszawie i działa przez 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku jest czynny w godzinach 8-21, natomiast w sobotę 8-14. Przesyłki międzynarodowe lotnicze lub lądowe można nadawać w nim od 8 do 16.30 w dni robocze. Kurier DHL Warszawa Pruszków ma siedzibę w Mosznej Parceli. Oddział Radzymin działa w Emilianowie. W każdym z Punktów Obsługi Klienta można nadawać paczki po otrzymaniu numeru klienta.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL w stolicy posiada rozbudowaną sieć punktów odbioru przesyłek DHL POP. Warszawska sieć obejmuje nie tylko sklepy Żabka w dzielnicach takich jak Śródmieście, Ursynów, Wola, Praga, Włochy lub Mokotów. Odbiorcy i nadawcy mogą udać się również do punktów POP na stacjach benzynowych Shell i Moya, w marketach Biedronka, Stokrotka i Kaufland oraz do salonów Relay, Inmedio i 1Minute.  Kurierzy rozwożą przesyłki DHL przez cały dzień w dni robocze oraz w godzinach porannych w soboty. W punktach odbiór paczek odbywa się w godzinach funkcjonowania sklepu, stacji benzynowej itp. W tym czasie do każdego z POP można dostarczyć przesyłki, które spełniają kryteria określone w regulaminie. W siedzibie DHL Parcel tani kurier Warszawa odbierze wszystkie paczki, w tym przesyłki o niestandardowych gabarytach.

Tani kurier Warszawa - gdzie go znaleźć?

Jeśli chcesz zaoszczędzić, zamów kuriera DHL przez platformę globkurier.pl. Serwis wynegocjował ceny niższe nawet o 70% od standardowych kosztów. Przesyłki wysyłane w kraju i za granicę są dzięki temu przystępne cenowo, nawet gdy nadawane są paczki o niestandardowych wymiarach. Do każdej przesyłki w serwisie globkurier.pl użytkownicy mogą dokupić ubezpieczenie. Użytkownicy biznesowi na platformie przygotują błyskawicznie listy przewozowe i wygenerują zbiorcze raporty dotyczące przesyłek. Ponadto mogą stworzyć stałych odbiorców, by szybciej wprowadzać ich dane w przypadku regularnych wysyłek towarów do tych samych osób.  Za pośrednictwem globkurier.pl firma DHL obiera przesyłki krajowe i zagraniczne na wszystkie kontynenty.

Przesyłki DHL Warszawa

DHL to szeroka oferta przesyłek krajowych i międzynarodowych. W Warszawie możesz nadać i odebrać przesyłkę w punkcie odbioru lub oczekiwać na kuriera. Jak nadać paczkę do dowolnego punktu nadań? Wybierz tą opcję podczas składania zamówienia. Paczkę możesz nadać do dowolnego miejsca, najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Nie musisz czekać na kuriera. Razem z GlobKurier możesz w prosty sposób nadać paczkę za pomocą firmy kurierskiej DHL. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wygodny kalkulator gdzie sprawdzisz ceny nadań.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: