• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Warszawa

  Zamów kuriera DHL w Warszawie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Warszawa

  Warszawa posiada najbardziej rozbudowaną sieć punktów odbioru paczek DHL w kraju. Na terenie całego miasta można skorzystać z kilkuset miejsc, w których nada się lub odbierze przesyłkę. Ogromna liczba mieszkańców Warszawy sprawia, że do stolicy docierają tysiące przesyłek. Paczki trafiają zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, które chętnie współpracują z firmą kurierską DHL. Warszawa i okoliczne miejscowości mają dostęp do trzech punktów DHL Parcel. Główny z nich mieści się przy ul. Osmańskiej 2 w Warszawie i działa przez 6 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku jest czynny w godzinach 8-21, natomiast w sobotę 8-14. Przesyłki międzynarodowe lotnicze lub lądowe można nadawać w nim od 8 do 16.30 w dni robocze. Kurier DHL Warszawa Pruszków ma siedzibę w Mosznej Parceli. Oddział Radzymin działa w Emilianowie. W każdym z Punktów Obsługi Klienta można nadawać paczki po otrzymaniu numeru klienta.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DHL w stolicy posiada rozbudowaną sieć punktów odbioru przesyłek DHL POP. Warszawska sieć obejmuje nie tylko sklepy Żabka w dzielnicach takich jak Śródmieście, Ursynów, Wola, Praga, Włochy lub Mokotów. Odbiorcy i nadawcy mogą udać się również do punktów POP na stacjach benzynowych Shell i Moya, w marketach Biedronka, Stokrotka i Kaufland oraz do salonów Relay, Inmedio i 1Minute.  Kurierzy rozwożą przesyłki DHL przez cały dzień w dni robocze oraz w godzinach porannych w soboty. W punktach odbiór paczek odbywa się w godzinach funkcjonowania sklepu, stacji benzynowej itp. W tym czasie do każdego z POP można dostarczyć przesyłki, które spełniają kryteria określone w regulaminie. W siedzibie DHL Parcel tani kurier Warszawa odbierze wszystkie paczki, w tym przesyłki o niestandardowych gabarytach.

  Tani kurier Warszawa – gdzie go znaleźć? Jeśli chcesz zaoszczędzić, zamów kuriera DHL przez platformę globkurier.pl. Serwis wynegocjował ceny niższe nawet o 70% od standardowych kosztów. Przesyłki wysyłane w kraju i za granicę są dzięki temu przystępne cenowo, nawet gdy nadawane są paczki o niestandardowych wymiarach. Do każdej przesyłki w serwisie globkurier.pl użytkownicy mogą dokupić ubezpieczenie. Użytkownicy biznesowi na platformie przygotują błyskawicznie listy przewozowe i wygenerują zbiorcze raporty dotyczące przesyłek. Ponadto mogą stworzyć stałych odbiorców, by szybciej wprowadzać ich dane w przypadku regularnych wysyłek towarów do tych samych osób.  Za pośrednictwem globkurier.pl firma DHL obiera przesyłki krajowe i zagraniczne na wszystkie kontynenty.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: