• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Warszawa

  Zamów kuriera UPS w Warszawie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Warszawa

  Chcesz wysłać paczkę bliskiej osobie i szukasz taniego, ale sprawdzonego rozwiązania? A może prowadzisz sklep internetowy i zależy Ci na ekspresowym doręczeniu przesyłki? Nie musisz już dalej szukać! Kurier UPS to jeden z przewoźników, którego usługi możesz zamówić na GlobKurier.pl. Nasza platforma oferuje możliwość nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych. Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, u nas mamy dla Ciebie propozycję najlepszych cen. Sprawdź, jak zamówić kuriera i nie przepłacać. Kurier UPS Warszawa – szybkie i terminowe przesyłki UPS to sprawdzony przewoźnik i doby wybór już od ponad 100 lat. Chociaż w Polsce z usług tego dostawcy korzystać można o wiele krócej, cieszy się on zaufaniem, a przesyłki szybko trafiają do odbiorcy. Firma transportowa UPS powstała w 1907 r. jako American Messenger Company i rozpoczęła swoją działalność w Seattle. Za początkowy środek transportu służyły konie i furmanki. Aktualnie 540 tys. pracowników UPS obsługuje codziennie ponad 220 krajów. Do doręczania wykorzystywane są samochody, rowery, samoloty, a nawet drony. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Jeśli nadasz paczkę przez platformę GlobKurier.pl odbiorca będzie mógł ją odebrać pod wskazanym przez Ciebie adresem. Jako miejsce docelowe może wskazać także jeden ze 100 punktów UPS, które znajdują się w Warszawie. Przesyłki doręczane są do firm i osób prywatnych zazwyczaj między godziną 9:00 a 19:00. Znacznie dłużej pracują punkty odbioru, w zależności od lokalizacji po przesyłkę można udać się od 6:00 do 23:00. Korzystając z usług tego przewoźnika możesz łatwo dopasować rozwiązanie do potrzeb adresata.  Tani kurier Warszawa – zamów go na GlobKurier.pl
  Nie chcesz przepłacać za nadanie przesyłki? A może masz do wysłania kilka paczek jednocześnie? Wejdź na GlobKurier.pl i zamów kuriera bez potrzeby wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Zapakuj swoją przesyłkę, zmierz ją i zważ. Wejdź na naszą stronę internetową i dokonaj szybkiej wyceny. 

  Podaj wymagane dane i zobacz, jakie propozycje przesyłek UPS dla Ciebie przygotowaliśmy. W zależności od tego, gdzie wysyłana jest paczka możesz wybrać opcję wysyłki standardowej, jak i expressowej z doręczeniem w ciągu jednego dnia. Za dodatkową opłatą oferowane są szybkie dostawy ze wskazaną godziną doręczenia: do 10:30, 12:00 czy 14:00. Wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie propozycję i oczekuj kuriera. W Warszawie przesyłkę nadawaną przez GlobKurier.pl możesz dostarczyć samodzielnie także do jednego z trzech terminali. Punty zazwyczaj są czynne od 9:00 do 18:00. Ich lokalizację oraz szczegółowe godziny pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: