Logo
Menu

globbox

GlobBox Wałbrzych

Sprawdź ofertę GlobBox w Wałbrzychu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Wałbrzych

Masz do wysłania kopertę lub paczkę? Zamów kuriera GlobBox i ciesz się doręczeniami w dobrej cenie. Za naszym pośrednictwem nadasz również przesyłki paletowe. Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny, dostępnego na naszej stronie internetowej. Poznaj warte uwagi propozycje dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nie przepłacać na doręczeniach. Z nami nadasz paczkę na terenie Wałbrzycha, możesz ją także zadresować do odbiorcy w innej części kraju, jak i zagranicę. Poznaj nas bliżej i zobacz, jak działa GlobBox w Wałbrzychu.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Jako firma współpracująca z ponad 50 przewoźnikami możemy zaproponować Ci sprawdzony transport w przystępnej cenie. Nadasz z nami koperty, paczki oraz palety. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Niezależnie od tego, czy paczki wysyłasz od święta, czy kilka razy w tygodniu, nasza oferta powinna Cię zainteresować. Nadaj przesyłkę w GlobBox do Wałbrzycha, innych części Polski lub wyślij ją zagranicę. Poza granicami Polski dostarczamy przesyłki do: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Chin oraz USA. Interesuje Cię tani kurier Wałbrzych? Spakuj paczkę, jaką masz do wysłania. Zmierz ją oraz zważ, a w następnym kroku dokonaj szybkiej wyceny. Możesz to zrobić wpisując szczegółowe dane przesyłki. Po wykonaniu tego kroku nasz system przedstawi Ci najkorzystniejsze możliwości doręczenia. Wybierz jedną z nich i przejdź do opłacenia zamówienia. Możesz u nas także nadać przesyłkę za pobraniem. Po dokonaniu opłaty pozostaje Ci już tylko oczekiwać na kuriera lub dostarczyć paczkę do jednego z punktów paczkowych GlobBox. 

Nadaj przesyłkę w Globbox – wysyłaj i odbieraj komfortowo GlobBox współpracuje z ponad 5500 lokalami, w których znajdują się punkty paczkowe. Ich szczegółowy wykaz zobaczysz na górze strony. Punkty umieszczone są w dużych miastach Polski oraz zagranicą. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek. Zamówienie realizować można o dowolnej godzinie pracy lokalu. Wyboru miejsca nadania i odbioru przesyłki dokonuje się w prosty sposób, już na etapie składania zamówienia. Dzięki temu wysyłasz i odbierasz przesyłki w dogodnej dla siebie lokalizacji. Możesz także zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Status realizacji Twojego zamówienia możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Punkty odbioru usytuowane są w placówkach usługowych, bankach czy sklepach. Czynne są zazwyczaj od poniedziałku do soboty. Sprawdź lokalizację i godziny pracy oddziałów, zobacz, do którego z punktów będzie najwygodniej Ci się udać lub zamów kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzychu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: