Logo
Menu

globbox

GlobBox Tarnów

Sprawdź ofertę GlobBox w Tarnowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Tarnów

Chcesz szybko i niedrogo nadać przesyłkę lub paletę? Zamów kuriera z GlobBox w kilku prostych krokach. Mamy dobre ceny dla klientów biznesowych i indywidualnych. Wyślesz z nami paczkę na terenie Tarnowa, Polski oraz zagranicę. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi możemy zaproponować Ci dogodne możliwości doręczenia. Dokonaj szybkiej wycenę na naszej stronie internetowej i sprawdź opcje wysyłki, z których możesz skorzystać. Niezależnie od tego, czy wysyłasz dużo, czy raz na jakiś czas, nie musisz przepłacać na dostawie.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Wysyłanie paczek wydaje Ci się skomplikowane i czasochłonne? Nadaj przesyłkę w GlobBox i zobacz, że wcale nie musi to być trudne. Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zapakowanie przesyłki, zmierzenie jej oraz zważenie. W naszym serwisie znajdziesz formularz szybkiej wyceny. Wprowadź do niego wszystkie uzyskane wcześnie pomiary, adres nadawcy oraz dane kontaktowe. Po ukończeniu przez Ciebie tych czynności nasz system przedstawi Ci najkorzystniejsze opcje doręczenia. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i przejdź do płatności za zamówienie. Gotowe? Jeśli zapłaciłeś za zamówienie, kolejnym krokiem jest oczekiwanie na kuriera lub dostarczenie przesyłki do jednego z punktów paczkowych GlobBox. U nas możesz nadać także paczkę za pobraniem. Status realizacji zamówienia możliwy jest do śledzenia na naszej stronie internetowej. Tani kurier Tarnów – wygodne nadania i odbiory. Często przebywasz poza domem i nie lubisz tracić czasu czekając na kuriera? Poznaj innowacyjną sieć punktów paczkowych GlobBox.

Teraz możesz wygodnie nadawać i odbierać przesyłki w dogodnej dla siebie lokalizacji. Punkty usytuowane są w lokalach usługowych i handlowych. Wybierz jeden z nich jako miejsce odbioru lub nadania Twojego zamówienia, i udaj się do niego o odpowiadającej Ci porze. Punkt GlobBox w Tarnowie czynny jest od poniedziałku do soboty, zazwyczaj między godziną 7:00 a 21:00. Szczegółowy wykaz lokalizacji i aktualne godziny pracy znajdziesz na górze strony. Punkty GlobBox to wygodne rozwiązanie zarówno dla nadawcy, jak i adresata. Przesyłkę można odebrać w dogodnym dla siebie miejscu i wybranej porze. Nie ma potrzeby rezygnacji z obowiązków i oczekiwania na kuriera, a po paczkę można udać się w drodze z pracy lub zajęć na uczelni. W Polsce i zagranicą znajduje się ponad 5500 takich punktów. Z GlobBox możesz nadać przesyłkę do: Francji, Anglii, Irlandii, Niemiec, Chin czy USA. Szybka wycena na naszej stronie internetowej pozwoli Ci na wybór najtańszej opcji wysyłki już na etapie składania zamówienia. Wysyłaj paczki w prosty i dogodny sposób, nie przepłacaj na doręczeniach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: