Menu

globbox

GlobBox Szczecin

Sprawdź ofertę GlobBox w Szczecinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Szczecin

Wielu z nas chętnie korzysta z możliwości przesyłania paczek zarówno do Polski, ja i za granicę. Na te potrzeby odpowiada Globbox, który oferuje sieć punktów paczkowych, jak i możliwość odbioru przesyłek przez kurierów z wybranych firm. Dzięki zamówieniu kuriera na platformie można zapłacić mniej. Ponadto zyskuje się szereg korzyści. Globbox Szczecin – gdzie zlokalizowane są punkty nadania i odbioru? 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Warto wiedzieć, że w Szczecinie można skorzystać z oferty Globbox nie tylko poprzez zamówienie kuriera pod wskazany adres, bowiem w mieście dostępne są trzy punkty nadania i odbioru. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ulicy Szwedzkiej 28. Można tam nadawać i odbierać przesyłki w godzinach od 6 do 22 od poniedziałku do soboty, a także od 9 do 18 w niedzielę. Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku weekendowego nadania trzeba poczekać na odbiór paczki przez kuriera do poniedziałku i dopiero wtedy uruchomić śledzenie przesyłki. Niemniej jednak już sam fakt, że można nadać paczkę 7 dni w tygodniu to bardzo korzystna opcja, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Punty nadania można znaleźć w Szczecinie również przy ul. Bohaterów Warszawy 83, a także Struga 29. W pierwszym przypadku usługa dostępna jest od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00. Z kolei trzeci z punktów czynny jest od 7.00 do 21.00. Paczkę można przekazać kurierowi również nie wychodząc z domu czy firmy, wystarczy opłacić ją z opcją odbioru przez kuriera.    Nadaj przesyłkę w Globbox bez zbędnych formalności ze Szczecina. Zasady nadawania przesyłek w Globbox są jasne i klarowne.  Zatem chcąc zamówić kuriera w Szczecinie, należy najpierw zarejestrować się na stronie www.globbox.net.

 Następnie należy wypełnić formularz dotyczący przesyłki i miejsca nadania. Wystarczy na początek wpisać długość, szerokość i wysokość paczki, a także jej wagę. Kurierzy w ramach paczki standard odbierają te o wadze do 30 kg. Cięższe uznawane są za niestandardowe, podobnie jak te opatrzone naklejkami ostrzegawczymi czy paczki o nieregularnym kształcie, trzykrotnie owinięte folią bąbelkową. Tani kurier w Szczecinie pracuje w godzinach od 9 do 17. Zamów kuriera w Globbox do godz. 11, a odbierze paczkę jeszcze tego samego dnia. Możesz śledzić wszystkie swoje przesyłki na stronie. Dla firm dostępna jest opcja generowania zbiorowych listów przewozowych, a także odroczonych płatności. Zatem Globbox maksymalnie wspiera biznes zarówno w Szczecinie, jak i innych miejscowościach. Oczywiście, gdy mieszka się czy pracuje w pobliżu punktu nadania, a paczka nie jest zbyt ciężka można się do niego udać, gdyż jest to wygodne rozwiązanie. Zanim paczka zostanie nadana warto ją dobrze zabezpieczyć. Ograniczy to możliwość zniszczenia jej zawartości w trakcie transportu. Oczywiście dostępna jest możliwość reklamacji usługi, a Globbox na życzenie może przesłać protokół reklamacyjny. Niemniej jednak, jeśli paczka została źle zabezpieczona, to może zostać ona odrzucona. Warto zatem dbać, o to, by straty były maksymalnie niwelowane. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: