• globbox

  GlobBox Białystok

  Sprawdź ofertę GlobBox w Białymstoku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Białystok

  Globbox Białystok – 7 wygodnych punktów nadania i odbioru, a także tani kurier do dyspozycji! Chcąc nadać przesyłkę z Białegostoku do innego miasta, czy nawet innego punktu w mieście można skorzystać z sieci punktów paczkowych. Mowa tu o Globbox. W Białymstoku powstaje coraz więcej firm z branży e-commerce, dlatego dobrych usług kurierskich w korzystnej cenie nigdy za wiele. Takie można znaleźć rejestrując się na portalu globbox.net. Globbox Białystok – poznaj punkty nadania i odbioru w mieście i ciesz się łatwością przesyłania paczek.                

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Sieć innowacyjnych punktów paczkowych Globbox w Białymstoku jest gwarancją szybkości i łatwości przesyłania paczek z tej miejscowości do innych miejscowości w Polsce, a także za granicę. W drugim przypadku paczki przekazywane są do transportu lotniczego, a następnie trafiają do adresata. Zatem niezależnie czy w Białymstoku prowadzisz działalność nastawioną na rynek polski, czy też międzynarodową, oferta Globbox może Ci pomóc “rozwinąć skrzydła”. Warto wspomnieć, że w mieście znajduje się aż 7 punktów Globbox. Ten zlokalizowany przy ulicy Swobodnej 20 umożliwia nadawanie paczek 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 22.00,  a także w niedzielę – od 12.00 do 20.00. Przy ulicy Sybiraków 7 znajduje się punkt, w którym możesz nadawać i odbierać paczki od godz. 9.00 do 22.00, także przez cały tydzień. Najdłużej otwartym punktem jest ten zlokalizowany przy ulicy Sienkiewicza 81 – czynny całą dobę, a także przy Piasta 33, który działa od godz. 8.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty, a także od 10.00 do 22.00 w niedzielę. Punkty Globbox przy ulicy Gruntowej i Tuwima są czynne w tygodniu pracy od 6.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 20.00. Rzecz jasna możesz także zamówić kuriera pod wskazany adres. Musisz jednak pamiętać o zasadach dotyczących przesyłania paczek. Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera pod swój adres. 

  Nadawanie przesyłek w Globbox jest bardzo łatwe. Najpierw konieczna jest rejestracja, która zajmie zaledwie chwilę. Potem można już wpisać gabaryty paczki. Trzeba wiedzieć, że suma wymiarów nie może przekraczać 210 cm, a waga paczki 30 kg. Kurier może odebrać również paczkę do 50 kg, ale jest ona traktowana jako niestandardowa. Tani kurier w Białymstoku dostępny jest od ręki, jeśli Twoja paczka spełnia te wymogi. Musisz w kolejnym kroku wybrać kuriera, a następnie opłacić usługę online. Potem Twoim zadaniem jest wydrukowanie listu przewozowego. Musisz dobrze zabezpieczyć paczkę, tak by się nie otwierała, a zawartość nie była podatna na stłuczenie czy uszkodzenie. W zamian otrzymujesz możliwość śledzenia przesyłki na stronie globbox.net od momentu gdy wyruszy z punktu aż do przekazania adresatowi. Prowadząc działalność gospodarczą jest możliwe generowanie zbiorowych listów przewozowych, czy korzystanie z odroczonych terminów płatności. W Globbox dostępna jest także opcja płatności za pobraniem. W przypadku konieczności reklamacji, można poprosić o przesłanie niezbędnych dokumentów czy protokołów. To najwyższa jakość w najniższej cenie. Zatem naprawdę warto! 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białymstoku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: