Kurier DHL logo

Kurier DHL Białystok

Zamów kuriera DHL w Białymstoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Białystok

DHL to firma kurierska, która powstała pod koniec lat 60 ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych, jednak w 2002 roku Deutsche Post przejęła wszystkie akcje firmy i stała się jej jedynym właścicielem. DHL rozwozi paczki na obszarze całej kuli ziemskiej, dostarczając przesyłki do ponad 220 krajów świata. DHL to firma, która jest znana z tego, że dowozi tam, gdzie inni przewoźnicy nie dostarczają paczek, a więc na przykład do Korei Północnej. Kurier DHL pracuje według określonego przez firmę rozkładu. Ramy czasowe doręczeń przesyłek można więc podzielić na trzy grupy: doręczane w następnym dniu roboczym do południa; od 18 do 22; do końca dnia roboczego. Faktem jest też to, że sobotnia dostawa w DHL jest jedną z najkorzystniejszych opcji, jaką mogą zamówić klienci, ponieważ jest bezpłatna. Nie wszystkie firmy kurierskie świadczą tego typu usługi, a jeśli już, to za opłatą.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Białystok to miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego. Białystok jest objęty siecią punktów partnerskich DHL (DHL POP, czyli Punkty Odbioru Paczek oraz DHP POK, czyli Punkt Obsługi Klienta oraz automaty paczkowe), których w mieście istnieje kilkadziesiąt. 

W Białymstoku istnieje jeden Punkt Obsługi Klienta, ale jego siedziba znajduje się w Choroszczy, a konkretniej w Łyskach (Łyski 80A, 16-070 Choroszcz). Punkt jest czynny w dni powszednie od 8 do 18 i w soboty od 8 do 14.  Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tani kurier (Białystok) dostarczył szybko i sprawnie Twoją paczkę pod wskazany adres, zamów kuriera przez stronę GlobKurier.pl!  Wejdź na Globkurier.pl  i wyceń swoją paczkę w kilka sekund! Portal ukaże Ci koszty, które poniesiesz za określoną usługę. Wybierz najkorzystniejszą opcję, a kurier DHL (Białystok) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białymstoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: