Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Białystok

Zamów kuriera  Poczta Polska w Białymstoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego i jednocześnie wraz z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Miasto jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, administracyjnym i gospodarczym. Na jego terenie dominuje handel i przemysł elektromaszynowy, drzewny, odzieżowy, spożywczy i poligraficzny. Znajduje się tam również Białostocki Park Naukowo – Technologiczny, dzięki któremu prężnie mogą rozwijać się przedsiębiorstwa z branży przemysłowej, informatycznej, programistycznej i medycznej. Kurier w Białymstoku to bardzo pożądana usługa na terenie tego miasta i całej aglomeracji białostockiej. Mieszkańcy mają do wyboru oferty kilku przewoźników, jednak często stawiają na dwie opcje proponowane przez Pocztę Polską – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Na terenie Białegostoku znajduje się 40 placówek, które umożliwiają nadanie i odbiór paczek usługą Pocztex. 
Pocztex Ekspres 24 umożliwia doręczenie przesyłki do odbiorcy już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Można także zdecydować się na dodatkową opcję, jaką jest doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Jeśli chodzi o usługę Pocztex Kurier 48, paczki dostarczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Białymstoku z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Białystok to najchętniej wybierana usługa transportowa na terenie całej aglomeracji białostockiej. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa i instytucje. Dzięki dużej ilości placówek Poczty Polskiej na terenie całego miasta, każda osoba ma swobodny i szybki dostęp do wszystkich usług Pocztex.  Chcąc wysłać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz. Należy w nim wpisać wagę wymiary oraz ilość paczek, a następnie kliknąć przycisk “zamów kuriera”. 

Kolejny etap to wypełnienie niezbędnych danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Każdą nadaną paczkę można śledzić za pośrednictwem strony internetowej, na każdym etapie jej transportu. Nadawanie paczek poprzez stronę GlobKurier.pl to gwarancja szybkiego i terminowego dostarczenia przesyłki do miejsca docelowego. Taka forma jest chętnie wybierana nie tylko przez mieszkańców i firmy z Białegostoku, ale i z całego kraju. Aby wysyłać swoje paczki jeszcze szybciej, wystarczy założyć konto użytkownika na stronie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białymstoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: