Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Białystok

Zamów kuriera UPS w Białymstoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Białystok

Masz coś pilnego do wysłania? Kurier UPS ma przyjechać po Twoją paczkę? Zamów go na GlobKurier.pl i nie przepłacaj. U nas zaskoczy Cię korzystna oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych. W kilku prostych krokach nadaj przesyłkę do Polski lub wyślij ją za granicę. Skorzystaj z usług jednego z największych przewoźników, jakim jest firma UPS. Zależy Ci na szybkiej i niedrogiej przesyłce? Zobacz, jak w kilku prostych krokach zamówić kuriera. Paczkę wyślesz także z terminalu w Białymstoku. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać. Kurier UPS Białystok – sprawdzony przewoźnik na miarę Twoich potrzeb Firma UPS zaczęła swoją działalność w 1907 roku. Jej początki sięgają do Seattle w stanie Waszyngton. United Parcel Service znane było wtedy pod nazwa American Messenger Company. Przesyłki transportowano na koniach, bicyklach oraz pieszo. Aktualnie UPS zatrudnia ponad 540 tys. pracowników z całego świata, a przesyłki klientów doręczane są na terenie 220 krajów i terytoriów. Firma w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, przy dostarczaniu paczek korzysta z samolotów, samochodów, rowerów, a nawet dronów.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Białymstoku przesyłki dostarczane są przez kurierów w godzinach 9:00 – 19:00. Odbiorcy paczki nie będzie w domu o tej porze? Przez naszą platformę możesz wysłać przesyłkę, i jako adres wskazać jeden z 69 punktów odbioru i nadań, które znajdują się w Bydgoszczy. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ punkty odbioru, w zależności od lokalizacji rozpoczynają swoją pracę już od godziny 6:00, a kończą ją nawet o 22:00.Wysyłaj paczki i nie przepłacaj – tani kurier Białystok. Korzystając z usług firmy UPS masz do wyboru szeroką ofertę sposobu doręczenia Twojej paczki. Wyślesz przesyłkę kopertową, jak i większe pakunki. Istnieje możliwość nadania standardowego lub ekspresowego, ze wskazaną godziną doręczenia, np. do godziny 10:30, 12:00 czy 14:00. 

Wejdź na GlobKurier.pl i zamów kuriera, który zrealizuje Twoje doręczenie. Jak prawidłowo to zrobić? Zacznij od spakowania przesyłki. Zważ ją oraz zmierz. Szczegółowe pomiary prowadź na naszej stronie internetowej, w miejscu, gdzie można dokonać szybkiej wyceny. Po wykonaniu tego kroku system wyświetli Ci najkorzystniejsze możliwości przesyłki w Bydgoszczy lub wskazanym przez Ciebie mieście. Wybierz jedną z propozycji i przejdź do płatności za zamówienie. Ten krok jest już za Tobą? Teraz pozostaje tylko czekać, aż kurier odbierze od Ciebie przesyłkę. Jeśli prowadzisz firmę, sklep internetowy wysyłaj więcej niż jedną paczkę i oszczędź czas. W Białymstoku nadania możesz też dostarczyć do terminalu UPS. Jego lokalizację i aktualne godziny otwarcia znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białymstoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: