Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Białystok

Zamów kuriera DPD w Białymstoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Białystok

DPD (dawniej Dynamic Parcel Distribution, a także Deutscher Paketdienst, w tym momencie DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo spedycyjne, które zajmuje się transportem przesyłek i paczek na skalę światową. W Polsce istnieje jako DPD Polska (spółka zależna). Obecnie przedsiębiorstwo DPDgroup prężnie się rozwija, dostarczając miliardy przesyłek każdego roku. Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w Białymstoku? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej! DPD: co to takiego? DPD jest francuskim przedsiębiorstwem kurierskim/spedycyjnym z bogatą historią. Obecny kształt przybrało w 2015 roku, kiedy GeoPost, właściciel firmy, połączył DPD, Chronopost oraz Seur w jedną grupę, czyli DPDgroup. Poprzedniego roku, mimo szalejącego koronawirusa, DPD dostarczyło niemal dwa miliardy paczek (7,5 miliona każdego dnia), osiągając przychody w wysokości 11 miliardów euro. Firma dostarcza paczki do wielu krajów (Chiny, Brazylia, Polska, Mauritius etc.).

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurierzy DPD, czyli kiedy mogę spodziewać się mojej paczki? Kurier DPD pracuje w określonych ramach czasowych i dostarcza paczki oraz przesyłki w dni robocze od 8 do 18. W wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). Mimo swojej wielkości i wysokiej pozycji na rynku DPD nie realizuje przesyłek w soboty bez uiszczenia stosownej opłaty. To oznacza, że każdy klient, który chce otrzymać paczkę w ten dzień, musi zapłacić dodatkowo. DPD w Białymstoku: punkty i oddziały miejskie DPD Pickup. Białystok to miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą, które jest jednocześnie stolicą województwa podlaskiego. W tym mieście znajdują się dwa Oddziały Miejskie DPD Pickup. Kolejno na ulicy Hetmańskiej 76 oraz na ulicy Kaczorowskiego 14.

W Polsce istnieje ponad 3 500 punktów DPD Pickup. Tani kurier z GlobKurier.pl! Jeśli jesteś osobą, która nie chce, aby koszty wysyłki paczki były zbyt duże, zamów kuriera przez GlobKurier.pl. Dzięki temu portalowi tani kurier (Białystok) zawiezie Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko, co musisz zrobić, to  podać rozmiary (wysokość, szerokość, długość) Twojej paczki, jej ciężar (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) i typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Zobaczysz wtedy, która z ofert DPD jest najkorzystniejsza, a wybór okaże się bardzo prosty. Kurier DPD (Białystok) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Paczka trafi do adresata niebawem, a Ty nie będziesz musiał/musiała przepłacać!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białymstoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: