Menu

Cennik przesyłek kurierskich - Poczta Polska Pocztex Express 24

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Przesyłki Poczta Polska Pocztex Express 24

Przesyłki popularnego polskiego przewoźnika w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

 

Poczta Polska to przewoźnik znany w naszym kraju od kilkuset lat. Za jego pośrednictwem z powodzeniem nadasz nie tylko listy, ale również paczki. Skorzystaj z opcji nadania paczki w punkcie a kurier Poczty Polskiej dostarczy ją bezpośrednio do drzwi odbiorcy. Rodzimy przewoźnik jest operatorem wyznaczonym, dzięki czemu Twoja przesyłka sprawnie dotrze nawet do najmniejszej miejscowości.

Poczta Polska

Poczta Polska ma na polskim rynku ponad 460-letnią tradycję. Na przestrzeni lat przewoźnik znacząco rozwinął swoje usługi i obecnie jest kojarzony nie tylko z dostarczaniem listów przez listonoszy, ale również z kurierami, którzy każdego dnia docierają nawet do najmniejszych miejscowości w kraju. To właśnie wieloletnia tradycja oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że Poczta Polska cieszy się dużym zaufaniem klientów, co pozwala jej na rozwijanie kolejnych usług. Obecnie na terenie naszego kraju funkcjonuje 7 600 placówek, filii i agencji pocztowych, gdzie zatrudnionych jest ponad 80 000 pracowników. Spośród nich 30 000 to kurierzy oraz listonosze, którzy każdego dnia pokonują ok. milion kilometrów. 

Oferta Poczty Polskiej Pocztex Express 24

Dzięki ugruntowanej pozycji na polskim rynku Poczta Polska zyskuje spore zaufanie wśród swoich klientów. Współpraca GlobKurier.pl ze spółką umożliwia Ci szybkie i bezpieczne zamawianie przesyłek krajowych w konkurencyjnych cenach. Za pośrednictwem Pocztex Express 24 możesz skorzystać z opcji doręczenia door-2-door. Pamiętaj, że Twoja przesyłka powinna mieć odpowiednie wymiary, co ułatwi jej nadanie oraz późniejszy transport i doręczenie:

 • Minimalne wymiary przesyłek wynoszą 10 cm x 16 cm dla strony adresowej przesyłki, także w przypadku przesyłki w formie rulonu,
 • Maksymalna długość przesyłki to 150 cm, jednak suma jej wymiarów (długość+szerokość+wysokość) nie może przekroczyć 2,5 m
 • Zgodnie z nowymi zapisami Regulaminu przesyłka NSTD to przesyłka spełniająca przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:

  1. wymiary w przedziale 250 cm<(długość+szerokość+wysokość)<=300 cm, gdzie największy z nich nie przekracza (wraz z 5% tolerancją) 157,5 cm,
  2. wymiary w przedziale (długość+szerokość+wysokość)<=250 cm gdzie największy z nich nie przekracza (wraz z 5% tolerancją) 157,5 cm, w przypadku przesyłek, których opakowanie nie jest prostopadłościanem,
  3. przesyłka składająca się z dwóch odrębnych części połączonych w jedną nieregularną całość,
  4. przesyłka zapakowana w kopertę foliową (foliopak)/kopertę bąbelkową o wymiarach przekraczających największe rozmiary opakowań oferowanych przez Pocztę Polską, czyli 55 cm x 45 cm.
  5. przesyłka o kształcie okrągłym, owalnym bądź cylindrycznym,
  6. z zawartością dwóch opon, przy czym sposób ich zapakowania powinien być zgodny ze standardami określonymi w „Przewodniku pakowania opon”.

Ceny przesyłek

Zamawiając usługi Poczty Polskiej za pośrednictwem GlobKurier.pl nadasz przesyłkę już od 9,99 zł netto. Paczkę wyślesz szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. To proste. Chcesz zapoznać się z pełnym cennikiem na pozostałe usługi kurierskie Poczty Polskiej – sprawdź cennik Pocztex Express 24.

Co możesz przewieźć korzystając z Poczty Polskiej?

Poczta Polska to przewoźnik, który umożliwia wysyłkę zarówno niewielkich kopert np. z dokumentami, jak i przesyłek do nawet 30kg. W takiej paczce z pewnością zmieścisz niewielki mebel, książki czy ubrania sprzedane na aukcji internetowej. Pamiętaj, że wysyłka przesyłki niestandardowej, czyli o wadze przekraczającej 30 kg oraz o nieregularnych kształtach, wiąże się z dodatkową opłatą. Chcesz szybko wycenić swoją przesyłkę? Wejdź na naszą stronę internetową, ekspresowo dokonaj wyceny i wybierz opcję idealną dla Twojej przesyłki.  Pamiętaj również o możliwości śledzenia przesyłki na stronie GlobKurier.pl.