• Kody pocztowe Zamość - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Zamościu.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Zamościu

     Kody pocztowe to coś, co potrafi spędzać sen z powiek nawet najbardziej doświadczonym nadawcom listów i paczek. I choć polski system jest jednolity i przejrzysty, trudno zapamiętać tak ogromną liczbę kombinacji cyfr. Warto zatem zawsze mieć pod ręką narzędzie, które ułatwi znalezienie właściwego kodu, a w razie potrzeby posłuży również jako pomoc w zweryfikowaniu uzyskanych danych. Jedną z takich opcji jest wyszukiwarka kodów pocztowych Zamość na GlobKurier.pl. Umożliwia ona zarówno wyszukiwanie kodów, jak i miejscowości. Co więcej, w wynikach wyszukiwania pojawiają się dodatkowe informacje, takie jak województwo czy powiat. Jest to przydatna funkcja, dzięki której ryzyko popełnienia błędu przy adresowaniu przesyłki jest znacznie mniejsze.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Wyszukiwarka kodów pocztowych Zamość jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo. Aby z niej skorzystać, wystarczy w panelu u góry strony, na której się znajdujesz, zaznaczyć, z której opcji wyszukiwania chcesz skorzystać. Masz do wyboru:

     • szukanie kodu pocztowego po wpisaniu nazwy miejscowości,

     • szukanie adresu po wpisaniu kodu pocztowego.

     Po wybraniu opcji, z której chcesz skorzystać, uzupełnij białe pola wymaganymi informacjami, a następnie kliknij przycisk “Szukaj”. Poniżej pojawi się lista kodów pocztowych dla wybranego miasta bądź wsi. Pamiętaj, że w przypadku dużych miast jak Warszawa czy Wrocław, lista ta będzie bardzo długa, dlatego warto doprecyzować informacje podając np. nazwę ulicy. Jeśli chcesz zweryfikować, czy kod pocztowy Zamość, który wpisujesz na kopercie, jest prawidłowy, wystarczy, że wpiszesz go w wyszukiwarkę. Po kliknięciu czerwonego przycisku pojawi się nazwa miejscowości, do której jest przypisany i będziesz mógł sprawdzić, czy właśnie o nią Ci chodziło.

     Lista ważnych kodów pocztowych Zamość

     Zamość leży w województwie lubelskim i jest siedzibą władz powiatu zamojskiego. Jest jednym z najważniejszych i największych ośrodków kulturalnych i turystycznych województwa, co sprawia, że co roku miasto odwiedza całkiem spora liczba turystów. Zamość oficjalnie jest podzielony na szesnaście dzielnic, które mają status osiedli. Należą do nich m.in. Osiedle Janowice, Osiedle Karolówka, Osiedle Kilińskiego czy Osiedle Nowe Miasto. Lista kodów pocztowych Zamość na GlobKurier.pl obejmuje wszystkie osiedla oraz strefy podmiejskie, dzięki czemu z łatwością znajdziesz potrzebny adres. Poniżej zamieszczamy również listę najważniejszych adresów, które mogą Ci się przydać.

     • Ul. Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość; Urząd Miasta

     • Ul. Przemysłowa 4, 22-400 Zamość; Starostwo Powiatowe

     • Ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 22-400 Zamość; Sąd Rejonowy

     • Ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2, 22-400 Zamość; Komenda Miejska Policji

     • Ul. Szczebrzeska 12, 22-400 Zamość; Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: