Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Zamość

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Zamościu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Zamość

Zamość należy do miast, w których jest duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Poczta Polska również posiada ofertę tego typu. Ich dużą zaletą jest z pewnością dostępność – placówki pocztowe znajdują się w praktycznie każdej miejscowości. Aby ułatwić i usprawnić cały proces, powstał serwis GlobKurier.pl. Dzięki niemu można łatwo zamówić kuriera Poczty Polskiej w Zamościu bez wychodzenia z domu, w dodatku w wyjątkowo korzystnej cenie. Jak to możliwe? Zamość to położone 87 km od Lublina miasto będące siedzibą gminy i powiatu. Dodatkowo jest jednym z większych ośrodków turystycznych i kulturalnych Zamojszczyzny i całego województwa lubelskiego. W mieście znajduje się trzynaście urzędów pocztowych, dzięki którym sprawnie funkcjonuje kurier Poczty Polskiej. Przesyłki kurierskie realizowane za pomocą tego przewoźnika w zdecydowanej większości dostarczane są w ciągu dwóch dni roboczych; maksymalny czas to pięć dni, jednak bardzo rzadko trzeba tyle czekać na ich doręczenie. W przypadku przesyłek nadanych przed 17:00, których zarówno adres nadawcy, jak i odbiorcy znajduje się na terenie Zamościa, mogą być one dostarczone nawet tego samego dnia. Doręczenia mają miejsce do godziny 15:00 (do firm) lub do 20:00 (do osób fizycznych) w dni robocze.      

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Skorzystanie z usług kuriera Poczty Polskiej w Zamościu jest możliwe poprzez nadanie paczki w dowolnej placówce GlobKurier.pl. W drugim przypadku nadanie odbywa się całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo oferujemy naszym klientom korzystniejsze warunki niż te, które mogą uzyskać bezpośrednio u przewoźnika.Nadanie przesyłki kurierem Poczty Polskiej odbywa się w kilku prostych krokach:

  • Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, podając wymiary przesyłki oraz miejscowość nadawcy i adresata,
  • Spośród dostępnych ofert przewoźników wybierz kuriera Poczty Polskiej,
  • Wypełnij formularz, podając szczegółowe dane adresowe i kontaktowe oraz zawartość paczki. Na tym etapie możesz także zdecydować, czy chcesz skorzystać z usług takich jak dodatkowe ubezpieczenie
  • Opłać zamówienie online lub zadeklaruj płatność gotówką bezpośrednio u kuriera.

GlobKurier.pl to oprócz wygody także wyjątkowo tani kurier – w Zamościu nasi klienci mogą liczyć na ceny nawet o 70% niższe od tych, które mogą uzyskać bezpośrednio na poczcie.Dodatkowo oferujemy nowoczesne narzędzia do śledzenia przesyłek, a także wsparcie naszych konsultantów – każdym zleceniem opiekuje się nasz pracownik, do którego można się zwrócić w przypadku problemów, pytań lub wątpliwości.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zamościu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: