• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Zamość

  Zamów kuriera DHL w Zamościu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Zamość

  Zamość to miasto z najpiękniejszym ratuszem w Polsce. Jednak nie będziemy skupiać się na architekturze, gdyż to miasto w województwie lubelskim jest także dobrym miejscem dla rozwoju biznesu, a świadczy o tym obecność ponad 7,5 tys. firm. Jest tu zatem dobry teren dla firm kurierskich, które mają sporo pracy. Kurier DHL jest popularny ze względu na swoją międzynarodową renomę, ale i szeroką sieć punktów nadania i odbioru paczek. Jak działa w Zamościu? Nie musisz silić się i szukać punktów DHL POP w Zamościu, bowiem są one dostępne niemal na każdym rogu. Najwięcej takich punktów jest w sklepach Żabka. Są czynne w godzinach od 6.00 do 23.00 przez cały tydzień. Właściwie większość punktów jest otwartych w systemie tygodniowym. Wyjątkiem jest tutaj punkt w miejscu, gdzie swoją siedzibę ma firma Ubezpieczenia i Fotowoltaika, czyli przy ulicy Wyszyńskiego 39 D, bowiem otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00. 

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Punkty zlokalizowane są także w Lewiatanie, gdzie podobnie jak w Żabkach można odbierać przesyłki za pobraniem o wartości do kwoty 1000 zł. Ponadto swoje paczki nadasz również w sklepie Kaufland, przy ul. Wyszyńskiego 1 czy też Lidlu, przy ul. Jana Pawła II 4. Możliwy jest odbiór paczek do 25 kg, z kolei nadawać można przesyłki o wadze nie przekraczającej 31,5 kg. Paczki muszą być wyposażone w gotową etykietę. Oczywiście towar musi być szczelnie zapakowany. Wszelkie uchybienia w tej kwestii skutkują negatywnym rozpatrzeniem ewentualnej reklamacji. Najlepiej nie tylko dobrze opakować paczki, ale również wykonać dokumentację fotograficzną. Aby paczka nie zamokła, warto sięgnąć po folię stretch i owinąć nią karton. Wewnątrz paczki towar nie powinien się przesuwać, dlatego należy postawić na wypełnienie woreczkami wypełnionymi powietrzem albo styropian. Kurier DHL może odebrać przesyłkę w godzinach swojej pracy. Trzeba tutaj zaznaczyć, że te godziny są zróżnicowane. Przewoźnik daje klientom możliwość wyboru jednej z trzech opcji dostarczenia przesyłki – do 12.00, od 18.00 do 22.00 lub do końca dnia roboczego.   

  Jeśli godziny nie są dla Ciebie dogodne bądź nie masz czasu czekać, zdecyduj się na jeden z niemal 30 punktów DHL POP. Na pewno znajdziesz taki w pobliżu domu czy miejsca pracy. DHL to tani kurier w Zamościu, a jeśli zamówisz go na platformie Globkurier.pl, będzie jeszcze taniej. W końcu ceny są tutaj wynegocjowane. Możesz kuriera zamówić nawet 70% taniej niż w ofercie samego przewoźnika. Broker kurierski naprawdę się opłaca. Wystarczy, że założysz darmowe konto i już możesz wyceniać nieskończenie wiele przesyłek i nadawać w dogodnych terminach. Kurier odbierze od Ciebie paczkę i przekaże ją do kolejnego punktu DHL. Jeśli adresata nie będzie w domu, to kurier ponowi próbę doręczenia, a gdy to się nie uda paczka będzie czekać w jednym z punktów DHL POP, oczywiście o ile mieści się w limicie 25 kg. Globkurier.pl to platforma nie tylko dla przedsiębiorców, którzy mogą korzystać z opłacania faktur, ale również osób prywatnych, które swoje paczki opłacają przy użyciu przelewu tradycyjnego lub online.    

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zamość

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: