Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Zamość

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Zamościu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Zamość

Usługi kurierskie w dzisiejszej dobie są niezwykle cenione zarówno w całym kraju jak i w nieco mniejszych miastach takich jak Zamość. Zwłaszcza teraz, w okresie pandemii i w okresie przedświątecznym. Wzrost popularności usług kurierskich powoduje, iż powstaje coraz więcej firm zajmujących się dostarczaniem przesyłek.Jakie cechy zatem powinny charakteryzować dobrą firmę kurierską? Jakimi priorytetami należy się kierować przy wyborze?I który przewoźnik jest łatwo dostępny w Zamościu? Od niedawna na polskim rynku kurierskim pojawił się nowy przewoźnik dostarczający wysokiej jakości usługi kurierskie na terenie Polski. Firma powstała w wyniku przejęcia przez PKN Orlen marki paczka w Ruchu. Obecnie Orlen Paczka pomimo, iż od niedawna funkcjonuje na rynku, ulega dynamicznemu rozwojowi i “szturmem” zdobywa rzesze nowych Klientów. Orlen Paczka jest firmą, która postawiła przede wszystkim na łatwy dostęp do swoich usług i innowacyjne rozwiązaniaStworzyła sieć drobnych punktów nadawania i odbioru przesyłek w całej Polsce, pod szyldem własnym i w placówkach partnerskich. Uruchomiła też i nadal intensywnie rozwija sieć automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jest też wszechobecna w Internecie, nie tylko dzięki własnej stronie www, ale także przez obecność w e-sklepach i na platformach transportowych takich jak GlobKurier.plPonadto kurierzy dostarczają też przesyłki metodą tradycyjną bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. Innowacyjnym rozwiązaniem, będącym odpowiedzią na potrzeby Klientów, jest wydłużony do 3 dni termin odbioru paczek. Ponadto termin ten można przy pomocy bezpłatnej aplikacji przedłużyć o 1 dzień. Nie bez znaczenia na wzrost popularności przewoźnika jest też krótki termin doręczeń. Bowiem paczki dostarczane są do odbiorców w ciągu 1 do 2 dni. Do automatów paczkowych z kolei nawet następnego dnia. Atrakcyjne stawki cenowe przy wysokiej jakości usług dopinają całości. Mieszkańcy Zamościa mogą nadawać i odbierać przesyłki w sieci punktów zlokalizowanych na terenie miasta między innymi: na ul. Szczebrzeskiej 64, Lubelskiej nr. 40 i nr.101, Szwedzkiej 19a, Piłsudskiego 8a, Partyzantów 15, Zamość Płoskie13, na ul. Wiejskiej 17, Dzielnej 3, Wybickiego 2, Nowy Rynek 3, Reja 21, Hrubieszowskiej nr. 30b i nr.65, Akademickiej 4, Zamość Jatutów 54, Peowiaków 68a, Przemysłowej 10, Sadowej 8b oraz Partyzantów 5.

Opcją nie wymagającą wychodzenia z domu lub z firmy opcją nadania przesyłki jest zamówienie kuriera do domu lub do firmy za pomocą platformy transportowej GlobKurier.pl. Zamówienie kuriera z platformą transportową GlobKurier.pl jest niesamowicie proste. Wystarczy wejść na stronę, a intuicyjny panel sam podpowie kolejne kroki w procesie nadawania przesyłki. Wystarczy wycenić przesyłkę, wybrać z listy firmę kurierską Orlen Paczka, opłacić zamówienie i pozostaje jedynie przygotowanie paczki do wysyłki i oczekiwanie na przyjazd kuriera. Dodatkowo korzystanie z platformy jest opłacalne pod względem cenowym. Ponieważ stawki za nadania w GlobKurier.pl, są niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Dodatkowym atutem jest brak wymogu rejestracji i zakładania konta oraz brak jakichkolwiek opłat dodatkowych czy abonamentowych. Z kolei klienci firmowi, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu bezpłatnego konta, mogą dodatkowo korzystać z szeregu funkcjonalności, które przekładają się na dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy.

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zamościu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: