Kody pocztowe Suwałki - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Suwałkach.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Suwałkach

    Nadajesz przesyłki do Suwałk i szukasz sprawdzonego narzędzia, które pozwoli Ci zweryfikować poprawność adresu? Skorzystaj z naszego intuicyjnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych Suwałki. Dzięki niej z łatwością odnajdziesz właściwy kod, a dodatkowo zweryfikujesz, czy pozostałe dane adresowe są poprawne. Jest to możliwe dzięki dwóm opcjom wyszukiwania:

    • szukanie kodu pocztowego poprzez wpisanie adresu,

    • szukanie adresu poprzez wpisanie kodu pocztowego.

    Dzięki tym opcjom masz możliwość pozyskania takich danych jak nazwa miejscowości, przypisany do niej kod pocztowy, powiat, województwo oraz ulice. Jeśli zatem nie masz czasu na przeszukiwanie Internetu lu obdzwanianie znajomych, wyszukiwarka kodów pocztowych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Kod pocztowy to ciąg pięciu cyfr, które są oddzielone od siebie znakiem “-”. Tego typu kombinacja znaków może być przypisana do konkretnej miejscowości, jej części lub placówki pocztowej. Niektórzy błędnie myślą, że kod pocztowy przypisuje się do regionu lub gminy, co nie jest prawdą. Może się jednak zdarzyć, że kilka miejscowości będzie miało taki sam kod. Ciąg cyfr wpisuj zawsze po lewej stronie nazwy miejscowości. Staraj się o robić czytelnie, a w przypadku etykiet zwracaj uwagę, aby nic nie zasłaniało adresu. Co się stanie, jeśli kod pocztowy będzie podany błędnie lub będzie niewyraźny? Taka sytuacja może znacznie opóźnić doręczenie przesyłki, a w niektórych przypadkach spowodować odesłanie jej do nadawcy. Jest to możliwe np. w przypadku miast, których nazwy występują w polsce kilkukrotnie. Idealnym przykładem jest Olsztyn – nadawca może mieć na myśli miasto w województwie śląskim lub w województwie warmińsko-mazurskim. Jak łatwo się domyślić, błędny kod pocztowy może sprawić, że przesyłka trafi na drugi koniec Polski.

    Lista ważnych kodów pocztowych Suwałki

    Suwałki to miasto na prawach powiatu leżące w województwie podlaskim. Powstało z osady, która została założona w XVII w. przez zakon kamedułów. Z kolei pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z 1688 roku. Obecnie miasto Suwałki jest ośrodkiem m.in. przemysłu drzewnego oraz spożywczego. Ze względu na malownicze położenie odwiedza je sporo turystów. Miasto dzieli się na osiedla, które są bardzo zróżnicowane pod względem zajmowanego obszaru i liczby zamieszkującej go ludności. Jest to spowodowane podziałem, który silnie opiera się na historii oraz geografii Suwałk. Nadając przesyłkę do miasta, warto wcześniej sprawdzić, jaki kod pocztowy jest przypisany do danej ulicy bądź konkretnego osiedla. Pomocna będzie tutaj lista kodów pocztowych Suwałki, która obejmuje wszystkie adresy w mieście. Pamiętaj, aby mieć pod ręką także dostęp do najważniejszych adresów, co ułatwi zarówno nadawanie przesyłek, jak i poruszanie się po mieście.

    • Ul. Adama MIckiewicza 1, 16-402 Suwałki; Urząd Miasta

    • Ul. 1 Maja 2A, 16-400 Suwałki; Urząd Skarbowy

    • Ul. L. Waryńskiego 45, 16-400 Suwałki; Sąd Rejonowy

    • Ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 26, 16-400 Suwałki; Komenda Miejska Policji

    • Ul. Tadeusza Kościuszki 81, 16-402 Suwałki; Muzeum Okręgowe.

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: