• kurier dpd

  Kurier DPD Suwałki

  Zamów kuriera DPD w Suwałkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Suwałki

  Suwałki to miasto na północnym-wschodzie, które znajduje się w obrębie Wigierskiego Parku Narodowego. W Suwałkach żyje niespełna 70 tys. mieszkańców. Ze względu na położenie, a także coraz większą popularność branży e-commerce w Suwałkach codziennie nadawanych i odbieranych jest mnóstwo paczek. Duży w tym udział ma kurier DPD. Gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru i gdzie najlepiej nadać paczkę w sieci? Jeśli chcesz nadać paczkę w Suwałkach za pośrednictwem kuriera DPD, możesz skorzystać z jednego z terenowym punktów nadania i odbioru, czyli DPD Pickup. Wiele osób szuka taniego kuriera. Suwałki są miastem, gdzie sieć punktów DPD gwarantuje szybką, bezpieczną, ale i tanią przesyłkę. Niemniej jednak nie trzeba udawać się do punktu, a jednocześnie nie trzeba też przepłacać. Wystarczy wejść na stronę globkurier.pl i wycenić swoją przesyłkę, wybrać kuriera, opłacić usługę i czekać na odbiór. Niewątpliwie DPD wyświetli się jako jeśli nie pierwsza, to jedna z pierwszych opcji. Możesz zatem opłacić nadanie paczki, a kurier DPD powinien pojawić się w godzinach od 8.00 do 18.00. Najpewniej jednak, jeśli zamawiasz usługę poprzedniego dnia, pojawi się rano lub do godz. 15.00. 

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Co ważne w Globkurier.pl możesz śledzić swoją przesyłkę na każdym etapie, zatem wiesz, kiedy zostanie dostarczona do odbiorcy. Możesz wysyłać więcej przesyłek i cieszyć się bardzo niską ceną. Dla firm poza masową wysyłką, dostępne są zbiorowe listy przewozowe, odroczone płatności, jak również obsługa reklamacyjna. W korzystnych cenach dostępne jest także ubezpieczenie paczek. Jeśli przesyła się coś cennego, to oczywiście warto z tej opcji skorzystać, zwłaszcza gdy prowadzi się działalność gospodarczą. Aby wyceniać paczki wystarczy założyć darmowe konto w Globkurier.pl. W przypadku firmy można skontaktować się poprzez formularz i wtedy uzyskać indywidualną wycenę np. dla usług kuriera DPD. Jeden z nich znajduje się przy ul. Noniewicza 14 w Delikatesach Centrum. Paczki można odbierać i nadawać w godz. od 6.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty. Ponadto czynne jest także w niedzielę, od 9.00 do 17.00. 

  Oczywiście trzeba pamiętać, że kurier odbierze nadaną paczkę dopiero w poniedziałek rano. Niemniej jednak, dla odbierających paczki, fakt dostępności usługi w niedzielę jest bardzo wygodny. Co ciekawe przy tej samej ulicy, ale pod numerem 44 A mieści się kolejny punkt DPD Pickup. Jest czynny od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00, a także w sobotę od 10.00 do 14.00. Punkt nadania mieszkańcy Suwałk znajdą także w Delikatesach Centrum przy ul. Pułaskiego 81 A. Możliwe jest nadanie opłaconej wcześniej przesyłki, a także odbiór w godz. od 6.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 17.00 w niedzielę. Jeśli chcecie przesyłkę opłacić na miejscu, to możecie ją nadać w Dondar Serwis przy ul. Kowalskiego 4A. Ten punkt DPD Pickup jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Suwałkach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: