• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Suwałki

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Suwałkach  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Suwałki

  Położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim nad rzeką Czarna Hańcza Suwałki to prężnie działający ośrodek przemysłu drzewnego, spożywczego i produkcji materiałów budowlanych. Choć czasy transformacji gospodarczej były dla Suwałk trudne, obecnie miasto czerpie korzyści z eksportu na rynki wschodnie i do zachodniej Europy. W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie mieszkańców Suwałk także ofertą firm kurierskich, w tym Poczty Polskiej. Jeżeli szukasz sposobu na tanie przesyłki kurierskie w Suwałkach, dobrym rozwiązaniem może być wybór oferty Poczty Polskiej. To przewoźnik o długiej tradycji, której początki sięgają XVII wieku. Poczta Polska pomimo zmiennych kolei historii wciąż świadczy swoje usługi, w ostatnich latach dynamicznie się rozwijając i dostosowując do potrzeb rynku. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Odpowiedzią na nie było między innymi powołanie firmy koncentrującej się na usługach kurierskich – Pocztexu. Oferta Pocztexu bez wątpienia oznacza dla klientów wiele korzyści, a przede wszystkim:

  • możliwość wygodnej obsługi w 7600 urzędach i filiach na terenie całego kraju (11 na terenie Suwałk);
  • zamówienia realizowane przez 30 tysięcy listonoszy w całej Polsce;
  • tani kurier w Suwałkach  – przystępne ceny;
  • wielowiekowa tradycja – znane i sprawdzone rozwiązania;
  • możliwość nadawania przesyłek ekspresowych Kurier24 i Kurier 48 oraz przesyłek firmowych i międzynarodowych (dzięki współpracy z  narodowymi przewoźnikami w innych krajach).     

  Poczta Polska jest nadal dla wielu klientów pierwszym wyborem jeżeli chodzi o usługi kurierskie. Mimo to w ostatnich latach powiększa się grono osób, które poszukują alternatywnych rozwiązań, zwłaszcza w Internecie. Mieszkańcy Suwałk coraz więcej spraw załatwiają online. Przekonują się również do nadawania w ten sposób paczek. Jest to często wygodniejsze, gdyż pozwala  uniknąć stania w długich kolejkach, co może być szczególnie uciążliwe w czasach pandemii.Jeżeli chcesz szybko i wygodnie – bez wychodzenia z domu – nadać paczkę przez Internet, zamów kuriera w Suwałkach poprzez platformę Globkurier.pl. (aktualnie nie współpracuje z Pocztą Polską). To porównywarka usług kurierskich, która umożliwia szybkie porównanie ofert dostępnych na rynku. Podajesz wymiary paczki i interesujące Cię opcje i otrzymujesz szybką wycenę u wszystkich przewoźników. Po opłaceniu przesyłki kurier przyjedzie do Ciebie po jej odbiór. Możesz także samodzielnie dostarczyć paczkę do punktu stacjonarnego. Po nadaniu paczki możesz monitorować ją na każdym etapie za pomocą systemu śledzenia przesyłek

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Suwałkach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: