• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Suwałki

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Suwałkach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Suwałki

  Szukając dobrej firmy oferującej wysyłkę towarów w niskiej cenie, warto zdecydować się na kuriera ORLEN Paczka. Suwałki są miastem, gdzie znajduje się kilka punktów nadania i odbioru. Optymalizacja kosztów wysyłki powinna być zawsze priorytetem w działalności sprzedażowej. W ten sposób można zmaksymalizować zyski, ale i zaproponować lepszą, bardziej konkurencyjną ofertę. Oczywiście niskie ceny przesyłki są pożądane także dla klientów indywidualnych, zatem i oni mogą skorzystać na prezentowanej ofercie. Tani kurier w Suwałkach jest dostępny w wielu miejscach. Mowa oczywiście o punktach nadania i odbioru ORLEN Paczki. Jednak zanim nadasz paczkę, możesz zamówić kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl. Dzięki temu za przesyłkę zapłacisz zdecydowanie mniej. Ceny są negocjowane i nawet o 70% niższe od rynkowych oferowanych przez przewoźników. Ponadto firmy mogą liczyć na indywidualną wycenę. Aby zamówić kuriera należy najpierw wycenić przesyłkę. Zatem trzeba wpisać wszystkie jej parametry. Waga nie może przekraczać 20 kg, z kolei wymiary 20 cm x 30 cm x 50 cm. Takie paczki są obsługiwane przez kuriera ORLEN Paczka i kioski RUCH. Po kliknięciu w wycenę, wystarczy wybrać ofertę ORLEN Paczka, a następnie opłacić ją online. Potem należy udać się do najbliższego punktu, by nadać przesyłkę. Numer listu przewozowego umożliwia lokalizację danej przesyłki. Zatem klient chcący wiedzieć, gdzie znajduje się paczka, otrzyma od razu informację. Korzystający z usług zawsze mogą też wybrać numer infolinii, aby dowiedzieć się więcej. Broker kurierski pomaga w procesie reklamacji, jeśli takowa ma miejsce.        

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Paczka w RUCH-u obecnie jest częścią kuriera ORLEN Paczki. To znaczy, że w ramach tej oferty można nadawać i odbierać przesyłki w kioskach, na stacjach paliw ORLEN, a także w punktach partnerskich ORLEN. W Suwałkach jest 10 punktów nadania i odbioru, z których można skorzystać w ramach tej oferty. Jeden z nich zlokalizowany jest przy ul. Noniewicza 38. Jest otwarty od poniedziałku do piątku  w godz. 9.00-18.00, a w soboty od 9.00 do 12.00. Punkt partnerski ORLEN można znaleźć także przy Waryńskiego 14. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-17.00. Punkt partnerski Orlen – EPaka znajduje się przy ul. 1 Maja 1/1. Jest otwarty od 9.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, a także od 9.00 do 13.00 w sobotę.   

   Mieszkańcy Suwałk i tutejsi przedsiębiorcy znajdą także punkt nadania i odbioru w sklepie spożywczo-przemysłowym “Olcha”, który znajduje się przy ul. Ogrodowej 21 A. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-19.00, a ponadto w niedzielę od 8.00 do 16.00. Warto wybrać nadawanie w Polo Markecie przy ul. Szpitalnej 68. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 21.00, a w niedzielę od 10 do 17.00. Jeśli szukasz całodobowego punktu nadania i odbioru w Suwałkach czy okolicach, to jest on zlokalizowany przy drodze S-61 Raczki-Suwałki w Rudnikach. Znajduje się w budynku stacji paliw ORLEN. Kurierzy dostarczają przesyłki do poszczególnych punktów o godz. 6.00. Dzięki temu przesyłka dociera do odbiorcy do 3 dni roboczych.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Suwałkach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: