• Kody pocztowe Przemyśl - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Przemyślu.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Przemyśłu

     Nadajesz paczki i listy do Przemyśla i szukasz prawidłowych kodów pocztowych? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki kodów pocztowych, aby szybko i bez zbędnych komplikacji odnaleźć prawidłowy ciąg liczb należących do tego miasta. Aby wyszukać kod pocztowy Przemyśl na GloKurier.pl nie musisz zakładać nowego konta ani się logować na platformie. Wystarczy, że w wyszukiwarce u góry strony, na której się znajdujesz, wybierzesz odpowiadającą Ci opcję wyszukiwania i wpiszesz potrzebne informacje. Po kliknięciu przycisku “Szukaj” poniżej pojawią się wyniki wyszukiwania, z których dowiesz się m.in. w jakim województwie leży miejscowość, do której należy przypisany kod pocztowy lub jaki kod należy wpisać adresując list na daną ulicę w Przemyślu. Wszystkie te informacje pomogą Ci prawidłowo zaadresować i nadać przesyłkę.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Kody pocztowe w Polsce składają się z pięciu cyfr oddzielonych znakiem “-”. Poprawny zapis powinien wyglądać tak: dd-ddd, gdzie “d” oznacza cyfrę. Kod pocztowy zapisuje się po lewej stronie nazwy miejscowości lub instytucji, do której chcesz nadać przesyłkę. W całym kraju istnieje mnóstwo kombinacji cyfr, przez co ciężko byłoby je wszystkie zapamiętać, zwłaszcza, że nie są one konieczne do codziennego używania. Jeśli zatem chcesz nadać paczkę lub list i nie masz pojęcia, jakie cyfry wpisać, pomocna będzie wyszukiwarka kodów pocztowych Przemyśl. Prawidłowy zapis adresu jest gwarancją terminowego doręczenia przesyłki oraz zabezpiecza Cię przed odesłaniem jej na adres nadawcy. O ile bowiem w przypadku dużych miast, doręczenie z błędnie wpisanym kodem pocztowym może okazać się możliwe, o tyle w przypadku mniejszych miejscowości oraz nazw, które są w Polsce powtarzalne, będzie to zdecydowanie niemożliwe. W naszej bazie znajdziesz wszystkie kody pocztowe, dzięki czemu każdy adres, nawet ten najbardziej skomplikowany, będziesz w stanie poprawnie zapisać.

     Lista ważnych kodów pocztowych Przemyśl

     Przemyśl to miasto na prawach powiatu położone w województwie podkarpackim. Jest siedzibą powiatu przemyskiego oraz gminy wiejskiej Przemyśl. Warto wspomnieć, że należy do najstarszych grodów polskich, przez co jest bogate w zabytki i cenne historyczne zabudowania. Miasto to przede wszystkim przemysł drzewny oraz ośrodek tradycyjnych rzemiosł. Na GlobKurier.pl dostępna jest wyszukiwarka kodów pocztowych Przemyśl, dzięki której szybko i sprawnie nadasz paczkę lub list do tego pięknego miasta. Dodatkowo, dla usprawnienia poniżej podajemy listę najważniejszych adresów w mieście, które zawsze warto mieć pod ręką:

     • Ul. Rynek 1, 37-700 Przemyśl; Urząd Miasta Przemyśl

     • Ul. Adama Mickiewicza, 37-700 Przemyśl; Sąd Rejonowy

     • Ul. Bohaterów Getta 1, 37-700 Przemyśl; Komenda Miejska Policji

     • Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl; Starostwo Powiatowe w Przemyślu

     • Plac płk. Berka Joselewicza 1, 37-700 Przemyśl; Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: