• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Przemyśl

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Przemyślu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Przemyśl

  Przemyśl to jedno z największych miast na Podkarpaciu. Miasto znajduje się w niewielkiej odległości od przejścia granicznego w Medyce, dlatego stanowi ważny punkt na mapie kurierskich połączeń. Kurier Poczta Polska dostarcza zarówno paczki na terenie województwa podkarpackiego i całego kraju, jak i za wschodnią granicę. Wszystkie paczki docierają do odbiorców zgodnie z gwarantowanymi terminami, dlatego mieszkańcy Przemyśla korzystają z nich coraz częściej. Poznaj ofertę usług kurierskich Poczty Polskiej. Usługi kurierskie realizowane przez Pocztę Polską na terenie Przemyśla są kierowane do osób indywidualnych i przedsiębiorców. Kurier Poczta Polska Przemyśl oferuje paczki miejskie, które są doręczane w ciagu kilku godzin od nadania, błyskawiczne –  dostarczane w ciągu 24-48 godzin i standardowe. Dzięki temu nadawca może zadecydować, jak szybko ma dotrzeć paczka do odbiorcy. Pilne dokumenty i towary dla ważnych klientów można zamówić dodatkowo z doręczeniem w dni wolne od pracy, niedziele i święta lub z dostawą w godzinach nocnych. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Przesyłki są odbierane przez kurierów Poczty Polskiej w systemie od drzwi do drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest wysyłanie towarów o wadze od 10 do 100 kg. Nadawca może dodatkowo skorzystać z powiadomienia o doręczeniu, sprawdzenia zawartości przesyłki lub wielopaczkowości. Usługi dodatkowe obejmują również możliwość wysłania przedmiotów delikatnych oraz doręczenia paczki na wybraną godzinę. Platforma globkurier.pl zapewnia możliwość sprawnego wysyłania dowolnego typu paczek krajowych i międzynarodowych. Dzięki niej błyskawicznie przygotuje się do wyruszenia w trasę przesyłkę standardową lub niestandardową. Wyszukiwarka umożliwia dobranie oferty przewoźnika do gabarytów paczki, jej masy i odległości, jaką ma pokonać przesyłka. 

  Ceny dla użytkowników serwisu globkurier.pl są niższe do 70% w stosunku do standardowych cenników firm kurierskich, gdyż serwis wynegocjował rabaty dla swoich klientów. Paczki do wysyłki za pośrednictwem globkurier.pl przygotują zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Platforma ułatwia generowanie etykiet przewozowych i przygotowanie pozostałych dokumentów w przypadku wysyłki paczek za granicę. Ponadto dzięki niej szybko skorzysta się z ubezpieczenia przesyłki, które gwarantuje wypłatę świadczenia w razie zniszczenia towarów w czasie transportu. Użytkownicy mogą również śledzić paczkę, by sprawdzić, czy odbiorca już ją odebrał lub jaki jest przewidywany termin jej dostawy.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Przemyślu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: