Menu

kurier dpd

Kurier DPD Przemyśl

Zamów kuriera DPD w Przemyślu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Przemyśl

DPD Polska należy do grupy DPD Group, która obecnie zajmuje drugie miejsce, jako firma rozwożąca największą ilość przesyłek międzynarodowych. Swój sukces DPD zawdzięcza koncentracji na potrzebach i preferencjach Klientów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom skróciła czas dostaw do maksymalnych minimów i stworzyła sieć drobnych punktów nadania i odbioru paczek. Zadbała też o komfort i dostępność nadawania przesyłek. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziła w naszym kraju możliwość regulowania płatności za przesyłki kartą. Jest znaną i godną zaufania firmą, cenioną również w Przemyślu. Z myślą o swoich obecnych i przyszłych Klientach, DPD uruchomiło w wielu miastach Polski sieć drobnych punktów Pickup, w których można nadawać i odbierać przesyłki. Stworzyło też możliwość nadawania przesyłek drogą elektroniczną, z późniejszym ich odbiorem przez kurierów z punktu wskazanego przez Klienta. Celem poszerzenia dostępności usług, podjęła też współpracę z platformami transportowymi takimi jak GlobKurier.pl 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugim, bardzo wygodnym rozwiązaniem dla Klientów jest możliwość nadania paczki przez Internet wraz z umówieniem terminu jej odbioru. W przypadku wybrania tej opcji, paczka może zostać nadana przez stronę DPD lub przez stronę platformy transportowej GlobKurier.pl. Nadawanie przesyłek w DPD przez platformę transportową wiąże się przede wszystkim z niskimi kosztami wysyłki. Głównie z uwagi na proponowane przez GlobKurier.pl stawki cenowe, niższe nawet o 70%, od stawek obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Ponadto platforma skupia w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych, zapewniają Klientom szeroki wybór. Dodatkowym atutem jest brak wymogu rejestracji i zakładania konta. Jednakże w przypadku przedsiębiorców, którzy wysyłają duże ilości przesyłek rejestracja i darmowe konto są jak najbardziej wskazane. 

Zarejestrowani Klienci firmowi Globkurier.pl mogą bowiem korzystać między innymi: z masowego nadawania przesyłek, generowania zbiorczych listów przewozowych, opłacania usług funkcją prepaid, która umożliwia regulowanie zamówień wcześniej wpłaconymi środkami pieniężnymi. Otrzymywania przy płatnościach prepaid jednej faktury zbiorczej, a nawet możliwość skorzystania z odroczenia terminu płatności.  Ponadto intuicyjny panel GlobKurier.pl umożliwia proste i szybkie nadawanie przesyłek, co wiąże się z kolei z oszczędnością czasu. Kurierzy DPD rozwożą i odbierają przesyłki w dni robocze, w godzinach 8.00-18.00. Godnym uwagi jest fakt, iż za dodatkową opłatą, w wybranych miastach, istnieje możliwość umówienia terminu odbioru paczki następnego dnia najpóźniej do godz.12.00 lub po ustaleniu z kurierem o konkretnej godzinie. Bezsprzecznie, należy najpierw sprawdzić taką możliwość, ponieważ jeszcze nie wszystkie oddziały DPD realizują tę usługę.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Przemyśłu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: