Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Przemyśl

Zamów kuriera DHL w Przemyślu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Przemyśl

Przemyśl leży w województwie podkarpackim w niewielkiej odległości od granicy polsko-ukraińskiej. W mieście mieszka prawie 60 tysięcy osób, dlatego stanowi ono ważny punkt na mapie kurierskich tras. Kurier DHL Przemyśl dostarcza paczki krajowe i zagraniczne do osób prywatnych i przedsiębiorstw w całym mieście. W jego ofercie znajdują się zarówno przesyłki standardowe, jak i niestandardowe oraz paletowe. Dzięki temu mieszkańcy Przemyśla mogą szybko i sprawnie odbierać towary ze sklepów internetowych oraz nadawać przesyłki do bliskich. Podobnie jak w innych miastach w Polsce, kurier DHL w Przemyślu prowadzi Punkty Odbioru Paczek DHL POP. Klienci firmy mogą zgłaszać się do nich po standardowe paczki o masie do 25 kg. W tych samych punktach przyjmuje się paczki do nadania, których waga mieści się w przedziale od 0,5 do 31,5 kg. DHL POP działają głównie w sklepach Żabka, choć można je znaleźć również w sklepie Groszek lub ABC. Dodatkowo prowadzą je markety Lidl i Kaufland, a także prywatne punkty usługowe i sklepy nienależące do żadnej sieci. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W punktach POP klienci są obsługiwani od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalonych przez konkretny sklep lub firmę usługową. W razie potrzeby wszyscy klienci DHL mogą zmienić docelowy punkt odbioru przesyłki, jeśli z różnych przyczyn okaże się, że jest on nieodpowiednim wyborem. Zmiana POP jest bezpłatna. Tani kurier Przemyśl może również dowieźć transportowane towary bezpośrednio do odbiorcy lub odebrać je z jego domu bądź firmy. Dotyczy to w szczególności ciężkich przesyłek, paczek niestandardowych i towarów transportowanych na paletach. Platforma globkurier.pl ułatwia korzystanie z usług firm kurierskich. Dzięki niej błyskawicznie wyszukuje się oferty różnych przewoźników, w tym kuriera DHL. W wyszukiwarce na stronie serwisu podaje się wagę, długość, szerokość i wysokość paczki.

Na podstawie tych informacji globkurier.pl dobiera odpowiedni typ paczki i wskazuje na ceny przesyłek u różnych dostawców. Oszczędności użytkowników platformy sięgają nawet kilkudziesięciu procent, gdyż globkurier.pl negocjuje opłaty za paczki dla swoich klientów. Wyszukiwarka serwisu umożliwia przygotowanie nie tylko zwykłych paczek, ale i przesyłek niestandardowych.W razie braku informacji o wycenie, można dokonać jej indywidualnie, a następnie dostarczyć wskazane przedmioty do adresata w Polsce lub za granicą. Wszystkie paczki wysyłane za pośrednictwem platformy opłaca się online. Firmy mogą skorzystać dodatkowo z systemu odroczonych płatności, by poprawić swoją płynność finansową.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Przemyślu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: