Kody pocztowe Ełk - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Ełk.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Ełk

    Znalezienie prawidłowego kodu pocztowego niejednokrotnie może przyprawić o zawrót głowy. Zadanie to jest szczególnie problematyczne, kiedy musisz szybko nadać przesyłkę, ale jak na złość, nie masz pojęcia, który ciąg cyfr jest poprawny. W takich przypadkach niezastąpiona jest wyszukiwarka kodów pocztowych na GlobKurier.pl. Jest to intuicyjne narzędzie pozwalające szybko odnaleźć prawidłowy adres dosłownie w kilka chwil. Aby mieć do niego dostęp, wystarczy, że masz przy sobie urządzenie z dostępem do Internetu. Co więcej, nie musisz zakładać konta ani się logować, dzięki czemu możesz korzystać z narzędzia np. stojąc w kolejce na poczcie czy oczekując na kuriera, który odbierze od Ciebie nadaną przesyłkę. Wyszukiwarka kodów pocztowych Ełk pozwala na szukanie w dwóch trybach:

    • szukanie kodu pocztowego po wpisaniu adresu oraz

    • szukanie adresu po wpisaniu kodu pocztowego.

    Dzięki tym dwóm funkcjom z pewnością prawidłowo zaadresujesz wszystkie swoje przesyłki.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Kody pocztowe w Polsce składają się z pięciu cyfr oddzielonych znakiem “-”. Poprawny zapis, który umieszcza się na paczkach i kopertach powinien zatem wyglądać w ten sposób: dd-ddd (“d” oznacza cyfrę). Taki ciąg cyfr umieszczamy zawsze po lewej stronie nazwy miejscowości lub placówki, do której kierujemy przesyłkę. Pamiętaj, że kod pocztowy Ełk powinien być zapisany czytelnie i dobrze widocznym miejscu. Dzięki temu maszyna sortująca listy czy paczki będzie mogła w łatwy sposób zweryfikować ciąg cyfr i przypisać go do odpowiedniego rejonu. A czym skutkuje niepoprawny zapis kodu pocztowego? W przypadku większych miast, takich jak Warszawa czy Wrocław, przesyłka najprawdopodobniej dotrze do adresata, jednak proces ten będzie znacznie wydłużony. Problem pojawia się w przypadku miejscowości, których nazwy są w Polsce powtarzalne, jak np. Olsztyn czy Wieprz. Tutaj najprawdopodobniej przesyłka zostanie odesłana do nadawcy, który będzie musiał ponownie ją nadać i zaadresować. Wyszukiwarka kodów pocztowych Ełk jest zatem dobrym narzędziem nie tylko do wyszukiwania prawidłowych adresów, ale również do weryfikacji poprawności posiadanych przez nas danych.

    Lista ważnych kodów pocztowych Mielec

    Ełk to malowniczo położone miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to największe i najludniejsze miasto na Mazurach, a jednocześnie główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie. To tutaj znajduje się także podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Najstarszym osiedlem w mieście jest Centrum. Z kolei najnowsze to Osiedle Tuwima, które powstało po 2000 roku. Wyszukiwarka kodów pocztowych Ełk pozwala na szybkie odnalezienie kodów pocztowych przypisanych do poszczególnych osiedli, dzielnic i ulic miasta oraz na zweryfikowanie poprawności danych adresowych. Poniżej dostępna jest również lista kodów pocztowych Ełk, dzięki której łatwo zlokalizujesz najważniejsze punkty w mieście:

    • Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk; Urząd Miasta

    • Ul. Jana i Hieronima Małeckich 4, 19-300 Ełk; Sąd Rejonowy

    • Ul. Fryderyka Chopina 10, 19-300 Ełk; Komenda Powiatowa Policji

    • Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk; Starostwo Powiatowe.

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: