Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Ełk

Zamów kuriera DHL w Ełku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Ełk

Ełk jest znanym mazurskim miastem turystycznym słynącym z pięknych widoków i jeziora. Tu również prężnie rozwija się biznes. Mieszkańcy Ełku chętnie korzystają z zakupów w sieci, w związku z czym w punktach DHL w mieście panuje spory ruch. Warto zatem dowiedzieć się, gdzie one się znajdują, które są najbardziej oblegane, a także jak najprościej i przede wszystkim najtaniej zamawiać kuriera DHL online. W Ełku możesz wygodnie nadawać i odbierać paczki DHL w punktach DHL POP. W całym mieście jest ich obecnie 23. Najwięcej punktów nadania i odbioru zlokalizowanych jest w Żabkach, a jednym z najbardziej obleganych jest ten zlokalizowany przy ul. Jana Pawła II 24 LU-4. Jest to zresztą bardzo korzystna opcja zarówno dla przedsiębiorców nadających paczki, jak i klientów odbierających paczki. Takie punkty są bowiem otwarte przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, w godz. od 6.00 do 23.00, zatem każdy może znaleźć dogodny czas na nadanie lub odbiór przesyłki. Oczywiście przesyłki do punktów dostarczane są od poniedziałku do soboty. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Każdego dnia kurier zabiera paczki nadane poprzedniego dnia i przekazywane są one do kolejnego miasta i punktu lub bezpośrednio do adresata. W Żabkach można odbierać przesyłki pobraniowe do kwoty 1000 zł. Z takiej opcji korzystają często osoby zamawiające bardziej wartościowe rzeczy, oczywiście takie, których nie ma na liście towarów zakazanych, na której są choćby futra, czy też drogocenna złota i srebrna biżuteria. Punkt nadania znajduje się również w Kauflandzie przy ul. Targowej 30. W tym miejscu punkt nadania i odbioru kuriera DHL czynny jest w tych samych godzinach co w Żabce, ale od poniedziałku do soboty. W niedziele także można skorzystać z usługi, ale od 9.00 do 20.00. Z punktu DHL POP można skorzystać również w Inmedio zlokalizowanym na Placu Miejskim 1. Tutaj czynne jest od 9.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty i od 10.00 do 19.00 w niedzielę. Osoby, które często korzystają z dworca kolejowego swoje paczki mogą nadać lub odebrać także w kiosku Relay, zlokalizowanym przy ul. Dąbrowskiego 1. Taka możliwość jest od 6.00 do 17.00 od poniedziałku do soboty oraz od 9.00 do 17.00 w niedzielę. 

Co ważne w tym miejscu można także odebrać przesyłkę pobraniową o wartości do 1000 zł. Długo czynne punkty znajdziesz, poza sklepami Żabka, w sklepie Lidl, zlokalizowanym przy ul. Gen. Sikorskiego 13 – od 6.00 do 22.00, od poniedziałku do soboty oraz od 8.00 do 20.00 w niedzielę, a także sklepie Arhelan przy ul. Bahrkego 5A, który jest czynny w tych samych godzinach co Lidl. Tani kurier w Ełku to przede wszystkim DHL ze względu na rozbudowaną siatkę punktów nadania i odbioru, a także dobre warunki dla klientów indywidualnych, jak i firm, jeśli chodzi o ubezpieczenie przesyłek. Jednak najkorzystniejszą ofertę cenową można uzyskać zamawiając kuriera przez platformę Globkurier.pl. Wystarczy założyć darmowe konto, a następnie wycenić paczkę. To jeszcze nic nie kosztuje. Dopiero po wybraniu kuriera i potwierdzeniu zamówienia usługi odbioru i transportu paczki, należy uiścić opłatę online. Może być to przelew zwykły, przelew online lub faktura pro forma. Warto wiedzieć, że dla przedsiębiorców dostępne są odroczone terminy płatności za faktury zbiorcze. Wszyscy korzystający z Globkurier.pl mogą śledzić swoje przesyłki na każdym etapie, aż do momentu doręczenia.   

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ełku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: