Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Ełk

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Ełku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Ełk

Wraz z intensywnym rozwojem rynku e-commerce i szalejącą na świcie pandemią niesamowicie wzrósł popyt na usługi kurierskie. Nie oznacza to jednak, że jakość wykonywanych usług oraz stawki cenowe nie mają znaczenia. Bowiem rynek kurierski również ulga ciągłym przemianom i modyfikacjom. Wzrasta też konkurencja na rynku przewozowym. Sytuacja ta dotyczy całej Polski, w tym także Ełku. Jak zatem dokonać dobrego wyboru? Na którego przewoźnika warto zwrócić uwagę? Która z firm proponuje wysokiej jakości usługi w niskiej, atrakcyjnej cenie? Jedną ze stosunkowo młodych, ale cieszących się wrastającą popularnością wśród Polaków firmą kurierską jest Orlen Paczka. Orlen Paczka oferuje Klientom przede wszystkim super szybkie przesyłki do ponad 6000 punktów obsługi w całej Polsce, mieszczących się na stacjach benzynowych Orlen, dawnych kioskach Ruchu oraz w sieci punktów partnerskich. Ponadto, z myślą o obecnych i przyszłych Klientach, przewoźnik błyskawicznie rozwija sieć własnych automatów paczkowych, czynnych w systemie 24/7. Dodatkowo kurierzy dowożą też paczki bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Z myślą o mieszkańcach Ełku, Orlen Paczka udostępnił w mieście sieć placówek partnerskich, obsługujących nadania i odbiory paczek zlokalizowanych między innymi na ulicach: Wawelskiej 1, Juliusza Słowackiego 3/U2. Grodzieńskiej 10, Matki Teresy z Kalkuty 2, Adama Mickiewicza 19, Jana Pawła II 16 oraz w punkcie Kiosk/Salonik na ul. Kilińskiego 36. Dla mieszkańców Ełku dostępne są także placówki na stacjach benzynowych Orlen, mieszczących się między innymi: na ul. Generała Władysława Sikorskiego 16b, Kilińskiego 32 i Suwalskiej 75. Orlen Paczka umożliwia także wygodne nadawanie przesyłek za pośrednictwem własnej strony GlobKureier.pl. Korzystanie z platformy transportowej wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści, z których największą są bardzo niskie koszty nadania paczki. Ponieważ GlobKurier.pl oferuje ceny za usługi, niższe nawet 0 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. 

Ponadto nadawanie paczek przez platformę transportową nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie wiążą się też z żadnymi dodatkowymi opłatami czy abonamentami. Jest to zatem rozwiązanie wprost idealne dla Klientów Indywidualnych, którzy wysyłają niewiele paczek. Dodatkową zaletą platformy jest intuicyjny panel, który sam prowadzi przez kolejne etapy procesu nadawania paczki. Z kolei Klientom firmowym, nadającym duże ilości przesyłek GlobKurier.pl oferuje szeroki wachlarz dodatkowych korzyści. Oczywiście po podjęciu decyzji o rejestracji i uruchomieniu bezpłatnego konta. Zarejestrowani Klienci firmowi platformy mogą korzystać między innymi z takich udogodnień jak: masowe nadawanie przesyłek, możliwość generowania zbiorczych listów przewozowych. Opcji prepaid, pozwalającej na dokonywanie przedpłat i opłacanie usług ze zgromadzonych środków. Otrzymywania jednej faktury zbiorczej za usługi, przy płatnościach prepaid. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ełku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: