Menu

kurier InPost

Kurier InPost Ełk

Zamów kuriera InPost w Ełku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Ełk

InPost jest marką rozpoznawalną jako firma solidna, godna zaufania i stojąca frontem do Klienta. Celem ułatwienia dostępu do swoich usług, InPost jako jeden z pierwszych przewoźników, utworzył sieć paczkomatów, dostępnych codziennie, przez całą dobę. Innowacyjność ta była kluczem do sukcesu firmy. Dzisiaj InPost jest jednym z czołowych przewoźników w Polce, w tym również w Ełku. Zatem jakie atuty przewoźnika przyczyniły się jeszcze do sukcesu firmy? Czemu jest tak chętnie wybieraną firmą kurierską? InPost zawdzięcza swój sukces dzięki wykorzystaniu technologii i wprowadzeniu funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających dostęp do usług firmy. Wprowadzone przez przewoźnika paczkomaty pozwoliły rzeszy zapracowanych Klientów na odbieranie i nadawanie przesyłek w dogodnej dla nich porze dniaCelnym strzałem okazała się też decyzja o utworzeniu dla Klientów możliwości nadawania przesyłek bez konieczności opuszczania domu czy firmy. Bowiem drogą online można zlecić nadanie paczki, z opcją jej odbioru przez kuriera, spod wskazanego adresu. 

 
kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugą możliwością wysłania paczki jest jej nadanie drogą elektroniczną, z możliwością odbioru przesyłki przez kuriera, bezpośrednio z domu lub z firmy. Paczkę można nadać drogą elektroniczną przez stronę internetową InPostu lub przez stronę platformy transportowej, oferującej dużo tańsze usługi GlobKurier.pl. Ceny za nadania przesyłek proponowane przez GlobKurier.pl, są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych przez samych przewoźników. Jednakże niskie ceny za usługi nie są jedynym argumentem przemawiającym za wyborem usług platformy. Poza bardzo niską ceną i wysokiej jakości usługami logistycznymi, GlobKurier wyróżnia się też innymi pozytywami. Jest platformą, która nie wymaga obowiązkowej rejestracji czy zakładania konta. Nie zobowiązuje też użytkowników do opłacania jakichkolwiek abonamentów. Zatem wszelkie płatności na platformie dotyczą tylko i wyłącznie zleconych nadań przesyłek.  Ponadto GlobKurier.pl kumuluje ponad 50 firm kurierskich i transportowych, co otwiera użytkownikom drogę do wyboru kuriera wedle własnych preferencji i upodobań. 

 

Dodatkowo użytkownicy, którzy zarejestrują się na platformie i otworzą bezpłatne konto, mogą korzystać z szeregu funkcjonalności, pozwalających na zredukowanie czasu poświęconego na nadania paczek, do niezbędnego minimum. Dodatkowym atutem jest też uproszczony do maksimum proces nadawania przesyłekBowiem serwis “sam podpowiada” użytkownikowi następne kroki, bez konieczności błądzenia i szukania informacji, jak powinien przebiegać cały proces. Z kolei, dla Klientów firmowych, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, GlobKurier.pl przygotował specjalne funkcjonalności usprawniające nadania. Wprowadził też rozwiązania skutkujące dodatkową możliwością obniżenia kosztów przesyłek. Należy do nich między innymi możliwość dodatkowej negocjacji cen, przy nadawaniu powyżej 20 paczek miesięcznie. Kurierzy InPost dostarczają i odbierają nadane przesyłki od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00. Jednakże paczki nadane w piątek mogą być dostarczone nawet w sobotę do godziny 17.00. Jest to jednak ewentualność dostępna tylko i wyłącznie w wybranych miastach i oddziałach InPost i tylko dla przesyłek nadawanych w piątek. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ełku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: