Kody pocztowe Brzeg - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Brzegu.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Brzegu

    Kody pocztowe są stosowane praktycznie na całym świecie. Zazwyczaj zapisuje się je w formie uporządkowanego w określony sposób ciągu cyfr, liter lub mieszanki obu tych znaków. W Polsce kody pocztowe składają się z pięciu cyfr. W przypadku większości miast dwie pierwsze cyfry odnoszą się do danej miejscowości, jednak czasami zdarza się, że dany rejon (szczególnie nieco większy) ma przypisane przykładowo dwie różne kombinacje. Dowiedz się, jak znaleźć odpowiedni kod pocztowy, który pozwoli zaadresować przesyłkę do Brzegu.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Żeby wyszukiwarka mogła udostępnić użytkownikowi jakiekolwiek dane, należy wpisać odpowiednie zapytanie. Wystarczy uzupełnić województwo, miasto oraz ulicę, by uzyskać podgląd poprawnego kodu pocztowego dla określonego miejsca. Sprawdzane mogą być również kody pocztowe. Brzeg ma ich kilka, ale wpisując w wyszukiwarkę jeden z nich, narzędzie natychmiast zidentyfikuje odpowiednie miasto i odszuka wszystkie bardziej szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji. Dzięki wyszukiwarce można mieć pewność, że każda przesyłka będzie poprawnie zaadresowana i trafi do odbiorcy bez większych problemów ani opóźnień. W przypadku pomyłek dotyczących kodów często zdarza się, że przesyłka wraca do nadawcy, zatem ich wypełnianie oraz dbanie o poprawność kodów jest szczególnie ważne.

    Lista ważnych kodów pocztowych Bogatynia

    Twórcą i podmiotem kontrolującym system kodów pocztowych w Polsce jest Poczta Polska. Niezależnie od tego, co chcemy wysłać, potrzebny jest kod pocztowy. Brzeg to jedno z miast, w którym kody obowiązują, jak wszędzie indziej. Pierwsze cyfry kodów zawsze oznaczają numer okręgów pocztowych, a drugie znajdują odniesienie do poszczególnych części wspomnianych okręgów. Trzecia z cyfr oznacza sektor kodowy, natomiast czwarta i piąta ma związek z konkretną placówką pocztową. Jak widać, kody pocztowe są nieco bardziej skomplikowane, niż przeważnie podejrzewamy. Są również wbrew pozorom bardzo potrzebne, co wynika głównie z tego, że zdarza się, że nazwy miejscowości w Polsce się powtarzają. Brzeg jest właśnie jednym z takich miejsc.

    • 49-300 – ul. Piastowska 7; Placówka Pocztowa
    • 49-302; Placówka pocztowa
    • 49-304 ul. Chocimska 7; Palcówka Pocztowa
    • 49-305 ul. Brzechwy Jana 3; Palcówka Pocztow
    • 49-306; Placówka Pocztowa

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: