Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Brzeg

Zamów kuriera DHL w Brzegu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Brzeg

Bez wątpienia kurier DHL w Brzegu oferuje swoim klientom bardzo korzystną ofertę. Niemniej jednak może być ona jeszcze lepsza, jeśli skorzystacie z usług brokera kurierskiego Globkurier.pl, który oferuje stawki niższe niż u przewoźnika. Kurierzy DHL pracują standardowo w godzinach od 8.00 do 18.00. Klienci przewoźnika mogą liczyć także na możliwość zamówienia kuriera w godz. od 18.00 do 22.00 w opcji dodatkowej. Każdy klient otrzymuje powiadomienie o szacowanych godzinach przyjazdu kuriera. Przedział jest jednak dość spory, a nie każdy może oczekiwać na kuriera przez 2-3 godziny, a nawet dłużej. Dlatego jest dobre wyjście z tej sytuacji, a mianowicie skorzystanie z jednego z punktów DHL POP.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli chcesz zaoszczędzić na wysyłce paczek do swoich klientów nie czekaj i zamów kuriera DHL na platformie Globkurier.pl. P wpisaniu adresu strony musisz najpierw założyć darmowe konto, co trwa dosłownie chwilę. Potem możesz już wyceniać dowolną liczbę paczek. Wpisz długość, szerokość i wysokość paczki, a także jej wagę. Jeśli wysyłasz paczkę za granicę, musisz dodatkowo wybrać kraj z listy krajów odbioru. Po kliknięciu wyceny zobaczysz listę kurierów w korzystnych cenach, wśród nich na pewno będzie kurier DHL. Wybierasz tę opcję, a następnie opłacasz kuriera online. Teraz możesz wydrukować list przewozowy i udać się do punktu nadania w Brzegu. Po odbiór paczki możesz udać się do punktów DHL POP. Znajdują się one głównie w sklepach Żabka, ale są obecne także w sklepie ABC przy ul. Ofiar Katynia 30, w sklepie Kaufland przy ul. Łokietka 24a, w Lidlu przy ul. Włościańskiej 5a, a także na Placu Dworcowym 1 w 1-Munute PKP, czy na Placu Dworcowym 6. W tej ostatniej lokalizacji jest możliwość wydruku listu przewozowego. Najdłużej działającymi punktami są te w sklepach Żabka. W większości są one czynne w godz. od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do niedzieli..

Także w Kauflandzie można nadawać paczki kurierem DHL w tych godzinach, ale od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę od 9 do 20.00. Jest zatem w czym wybierać. Warto również wiedzieć, że można wysłać paczkę, która waży nie więcej niż 31,5 kg, a także ma wymiar nie większy niż 120x60x60 cm. Jeśli chcesz wysłać paczkę z punktu DHL POP do innego punktu DHL POP w innym mieście, to musisz wiedzieć, że w punktach możliwy jest odbiór paczek, które nie przekraczają wagi 25 kg i wymiarów 80x60x60 cm. Globkurier.pl oferuje możliwość generowania zbiorowych listów przewozowych dla przedsiębiorców. Mogą oni skorzystać także z opcji odroczonej płatności. Każdy użytkownik niezależnie czy posiada firmę, czy jest osobą prywatną może wycenić tu przesyłkę, a po jej nadaniu śledzić ją po zalogowaniu. Otrzymuje też powiadomienie o dostarczeniu. W razie niedostarczenia przesyłki każdy użytkownik może liczyć na wsparcie w procesie reklamacyjnym.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Brzegu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: