• kurier InPost

  Kurier InPost Brzeg

  Zamów kuriera InPost w Brzegu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Brzegu

  W Brzegu możesz udać się do jednego z 14 paczkomatów, by nadać swoją przesyłkę. Musisz pamiętać, że nie może mieć ona wymiarów większych niż 41 x 38 x 64 cm. Oczywiście jest to podyktowane rozmiarem skrytek. Istotne znaczenie ma również waga paczki. W przypadku paczkomatów nie powinna przekraczać 25 kg. Jeśli Twoja paczka jest cięższa, ale jej waga nie przekracza 30 kg, to zamów kuriera inPost, który zrealizuje usługę od drzwi do drzwi. W przypadku paczek do 25 kg możesz skorzystać także z jednego z paczkopunktów. Są zlokalizowane przy ul. Reja 25, Wolności 3, a także Łokietka 24B/11A. Pierwszy z punktów zlokalizowany jest w sklepie motoryzacyjnym i można z niego skorzystać od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 18.00. Paczkopunkt przy ul Wolności 3 jest czynny od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. Z kolei punkt przy ul. Łokietka jest otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 9.00 do 20.00. Jeśli preferujesz osobisty kontakt z kurierem i przekazanie mu paczki, to musisz wiedzieć, że odbiór paczek w Brzegu możliwy jest do godz. 14.00. Paczkomaty zlokalizowane są w całym Brzegu. Znajdziesz je m.in. przy ul. Włościańskiej 17, Słowackiego 31 czy 1 Maja 4. Paczkomaty są czynne przez całą dobę, zatem na pewno znajdziesz dogodny termin, by nadać przesyłkę. Etykietę na paczkę możesz uzyskać wcześniej opłacając usługę online i tutaj w sposób szczególny sprawdzi się Gllobkurier.pl.

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Chcesz uzyskać tanią i indywidualną wycenę przesyłek i zyskać więcej oszczędności dla swojej firmy z Brzegu? Doskonałą propozycją może być Globkurier.pl, będący platformą dla usług kurierskich i przewozowych. Możesz tu założyć swoje konto i cieszyć się licznymi korzyściami. Jeśli jesteś osobą, która nie prowadzi działalności, ale od czasu do czasu sprzedaje coś w sieci, to także oszczędzisz zakładając konto indywidualne. Będzie korzystne i uzyskasz niską cenę za usługę kuriera inPost w Brzegu. Punkty nadania i odbioru znajdują się w całym mieście. Po zależeniu konta firmy mogą liczyć na indywidualną wycenę. W związku z tym cena za przesyłkę może być nawet o 70% niższa niż u przewoźnika. To jednak nie są wszystkie korzyści.

  Mianowicie tą drogą możesz zamówić kuriera i umówić się na określoną godzinę, a jednocześnie opłacić przesyłkę. Oczywiście możesz również wybrać opcję paczkomatu. Za każdym razem po opłaceniu przesyłki, otrzymasz etykietę do wydruku. Pamiętaj, by we właściwy sposób zabezpieczyć paczkę. Kurierem inPost na platformie Globkurier.pl możesz wysyłać też przesyłki za pobraniem. Powiadomienie o doręczeniu przesyłki jest darmowe, a ponadto można wygodnie śledzić wszystkie paczki i inne przesyłki po zalogowaniu na swoje konto w Globkurier.pl. Tani kurier w Brzegu to bez wątpienia inPost w ofercie tego brokera kurierskiego. Prowadząc firmę możesz liczyć na odroczenie terminu spłaty faktury, a także szereg korzyści, choćby związanych ze wsparciem w procesie reklamacji.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Brzegu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: