• Kody pocztowe Olsztyn - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Olsztynie

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Olsztynie

     W ostatnim czasie liczba przesyłek pocztowych i kurierskich wysyłanych do odbiorców w Olsztynie systematycznie rośnie, co ma związek z pandemią SARS-Cov-2 i dynamicznym rozwojem sektora e-commerce. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój list lub paczka bezproblemowo dotrze do adresata w Olsztynie, upewnij się, że podajesz właściwy kod pocztowy. Wyjaśniamy, w jaki sposób wyglądają kody pocztowe Olsztyn i prezentujemy wygodne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych. Liczący prawie 200 tysięcy mieszkańców Olsztyn, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, słynie przede wszystkim ze swojego wyjątkowego położenia wśród kilkunastu jezior i trzech rzek. Symbolem miasta  jest bez wątpienia wspaniały gotycki zamek krzyżacki, którego najznamienitszym mieszkańcem był Mikołaj Kopernik. Przez wieki Olsztyn pozostawał miastem wielokulturowym. Obecnie jest to ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny i akademicki. Dobre położenie w pobliżu głównych szlaków krajowych i międzynarodowych sprawia, że miasto rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają innowacyjne firmy, startupy, coraz większą popularnością cieszą się zakupy również w sklepach internetowych. To wiąże się z coraz większą popularnością przesyłek wysyłanym z i do Olsztyna i jednocześnie często powtarzającymi się pytaniami o kody pocztowe w Olsztynie.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Dawniej najskuteczniejszym sposobem na poznanie kodu pocztowego było zapytanie adresata. Obecnie mamy do dyspozycji znacznie wygodniejsze narzędzie. Pełna lista kodów pocztowych Olsztyn jest dostępna przez wyszukiwarkę online. Wystarczy, że podasz adres w Olsztynie, a otrzymasz kod pocztowy. Pamiętaj o tym, by wpisywać również numer ulicy – niekiedy do jednej ulicy przypisanych kilka różnych kodów.

     Lista ważnych kodów pocztowych Olsztyn

     Właściwe zaadresowanie paczki do Olsztyna nie jest trudne. Polskie kody pocztowe zawsze składają się z pięciu cyfr. W przypadku Olsztyna dwie pierwsze z nich to zawsze “10”. Pozostałe trzy cyfry, oddzielone myślnikiem, wskazują na dokładniejszą lokalizację – adres przy konkretnej ulicy. Przyjrzyjmy się jak wyglądają kody pocztowe w przypadku olsztyńskich instytucji.

     •  10-101Urząd Miasta Olsztyna
     • 10-558Obserwatorium Astronomiczne w Olsztynie
     • 10-521Archiwum Państwowe w Olsztynie

     Dokładny kod pocztowy w Olsztynie wskazuje na adres odbiorcy – konkretną dzielnicę i ulicę. Przykładowo, osoby mieszkające w Olsztynie przy ul. Bolesława Chrobrego posługują się kodem pocztowym 10-033, Elbląskiej 10-672, a Kajakowej – 10-189.

      

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: