Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Olsztyn

Zamów kuriera DPD w Olsztynie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Olsztyn

W obecnych czasach większość z nas wysyła i odbiera paczki kurierskie. Na rynku działa wiele różnych firm, jednak czasem trudno zdecydować się, którą z nich warto wybrać. Dlatego też przychodzimy z pomocą i  oferujemy ci możliwość skorzystania z usług taniego kuriera w Olsztynie. Jedną z ofert, którą warto wziąć pod uwagę przygotował dla swoich klientów kurier DPD. Co więcej, dzięki naszej stronie możesz wysłać paczkę jeszcze taniej niż w regularnej ofercie przewoźnika. Przekonaj się o tym sam. Co warto wiedzieć o DPD? DPD to francuska firma kurierska, która działa na rynku już od niemal 50 lat. Obecnie jest to jeden z czołowych przewodników, który oferuje zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. DPD jest firmą stawiającą na innowacje, wprowadzającą liczne udogodnienia dla swoich klientów. Wśród nich wymienić możemy chociażby możliwość płatności kartą bezpośrednio u kuriera za przesyłki za pobraniem. Była to pierwsza firma kurierska w Polsce, która wprowadziła taką dogodność.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD Olsztyn – na co mogą liczyć mieszkańcy tego miasta? DPD to firma prężnie rozwijająca się, dbająca o to, by punkty odbioru i nadania paczek znajdowały się w każdym z polskich miast. Nie brakuje ich również w Olsztynie. Wśród nich wymienić możemy punkty znajdujące się na ulicach Burskiego, Sokolej czy Sybiraków. Punkty otwierają się od godzin porannych (od 8.00 lub 10.00). Warto jednak mieć świadomość, że nie musimy z nich korzystać – równie dobrze możesz zamówić kuriera online. W jaki sposób zamówić kuriera taniej? Skorzystaj z Globkurier.pl Poszukując oszczędności i wygodnego rozwiązania zamów kuriera korzystając z naszej platformy transportowej. Globkurier.pl to agregator nowych klientów dla czołowych firm kurierskich. 

Dzięki temu możemy zaoferować ci ceny niższe o nawet kilkadziesiąt procent, co jest sporą oszczędnością. Oferujemy rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Decydując się na kuriera DPD w Olsztynie i zamawiając go za pośrednictwem naszej strony możesz liczyć na cenę zaczynającą się od 11,97 zł netto za przesyłkę do 5 kg oraz bezpłatne ubezpieczenie do kwoty 1000 zł.  Jak zamówić kuriera DPD? To proste. Zapakuj, zmierz oraz sprawdź wagę przesyłki. Podaj te informacje oraz adres odbioru i nadawcy. Otrzymasz wówczas szybką wycenę, możliwość wykonania bezpiecznej płatności online oraz wydrukowania listu przewozowego. Paczka zostanie odebrana z twojego domu już następnego dnia roboczego. Jest to nie tylko łatwe, proste ale również bezpieczne. Przekonało się o tym wielu mieszkańców Olsztyna.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olsztynie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: