• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Olsztyn

  Zamów kuriera DHL w Olsztynie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Olsztyn

  DHL (a właściwie: DHL International GmbH) to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem paczek i logistyką, które działa na skalę międzynarodową (oddziały w ponad 220 krajach na świecie, w tym oczywiście w Polsce). Czym DHL wyróżnia się na tle innych przewoźników, w jaki sposób działa, kiedy kurierzy dostarczają przesyłki? Odpowiedzi na te oraz inne (dotyczące miasta Olsztyn: punkty obsługi klienta, nadania i odbioru itd.) pytania znajdują się w poniższym artykule.  DHL jest niemieckim przedsiębiorstwem, które zajmuje miejsce potentata na rynku logistycznym (konkretnie: przewóz paczek). Jest jednym z największych tego typu przedsiębiorstw na świecie i dostarcza paczki pod niemal każdy adres (nawet do krajów, które objęte zostały przez USA embargiem, a więc do Mjanmy czy Korei Północnej).

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  DHL pozwala na dostarczanie paczek w trzech różnych wariantach czasowych, czyli:
  w następnym dniu roboczym do południa;
  między godziną 18 a 22;
  do końca dnia roboczego.
  Jako światowy potentat DHL realizuje również przesyłki w sobotę. Kurier DHL może pojawić się tego dnia dzięki potężnemu zapleczu logistycznemu firmy i ogromnemu doświadczeniu w realizowaniu wysyłki paczek/przesyłek. DHL w Olsztynie: punkty obsługi klienta, punkty nadania i odbioru. Olsztyn to największe miasto wojewódzka warmińsko-mazurskiego i równocześnie jego stolica. W Olsztynie Punkt Obsługi Klienta DHL znajduje się na ulicy Piłsudskiego 76 (10-450 Olsztyn) i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, w sobotę zaś od 8 do 14. Sieć punktów partnerskich DHL w Polsce wynosi ponad 12 000, w samym Olsztynie jest ich ponad setka (Punktów Obsługi Paczek DHL POP). 

  Jeśli chodzi o automaty paczkowe (Automaty paczkowe DHL POP), to na terenie całego kraju jest ich 170. Przedstawianie wszystkich mija się więc z celem, a każdy z punktów obsługi i każdy automat można wygodnie i szybko znaleźć na mapie przygotowanej przez DHL. Taniej z GlobKurier.pl! Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tani kurier (Olsztyn) dostarczył szybko i sprawnie Twoją paczkę pod wskazany adres, zamów kuriera przez stronę GlobKurier.pl! Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na globkurier.pl, wycenisz swoją paczkę (lub paletę czy dłużycę) poprzez wprowadzenie danych przesyłki (waga, rozmiar, ilość sztuk) i klikniesz “Wyceń przesyłkę”, a portal GlobKurier.pl określi, ile wysyłka danej paczki będzie Cię kosztować. Pojawią się przydatne informacje dotyczące cen za standardowe i ekspresowe przesyłki, a także te dotyczące wagi i ilości. Porównując przedstawione przez portal informacje, będziesz mógł/mogła wybrać najkorzystniejszą opcję. Kurier DHL (Olsztyn) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres. I gotowe!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olsztynie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: