Menu

globbox

GlobBox Olsztyn

Sprawdź ofertę GlobBox w Olsztynie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Olsztyn

Interesuje Cię szybki i prosty sposób na wysłanie listu lub paczki? A może masz do nadania paletę? Nadaj przesyłkę GlobBox w jednym z punktów paczkowych. Zamów doręczenie na terenie kraju, jaki i zagranicy. Innowacyjne rozwiązanie to sieć ponad 5500 punktów, w których można odbierać przesyłki w dogodnych godzinach. Znajdują się one w lokalach usługowych, bankach czy sklepach. Dzięki temu można wysyłać i odbierać paczki w wybranej lokalizacji. Sprawdź, jak działa GlobBox. Wysyłaj szybko i w korzystnych cenach. 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Masz do nadania przesyłkę i interesuje Cię tani kurier Olsztyn? Przygotuj swoją paczkę do wysyłki i dokonaj prostej wyceny na naszej stronie internetowej. Jak szybko i łatwo tego dokonać? Jeśli przesyłka jest już spakowana, zważ ją oraz zmierz. Następnie wprowadź te wyniki w odpowiednim formularzu. Podaj także adres dostawy i dane kontaktowe. Zaznacz, czy chcesz wysłać paczkę, przesyłkę paletową czy kopertę. Po wykonaniu tych czynności system wyświetli Ci możliwe opcje dostawy. Sprawdź, która z nich jest dla Ciebie najkorzystniejsza i dokończ realizację zamówienia. Po dokonaniu opłaty oczekuj na kuriera lub dostarcz pakunek do jednego z punktów paczkowych GlobBox. Możesz z nami wysyłać zamówienia, które opłacisz wcześniej, jak i za pobraniem. Realizujemy doręczenia na terenie Olsztyna, całej Polski oraz zagranicą. Wyślij swoją przesyłkę drogą lądową lub lotniczą do: Francji, Niemiec, Irlandii, Anglii, Chin czy USA. Jesteś klientem indywidualnym i wysyłasz paczki od czasu do czasu?

A może prowadzisz rozwijający się biznes i zależy Ci na nadaniu kilku przesyłek jednocześnie? Sprawdź propozycję GlobBox Olsztyn, realizuj swoje zamówienia szybki i bez dużych nakładów finansowych. Innowacyjne punkty pocztowe od GlobBox. Komfortowe nadawanie i odbieranie paczek bez konieczności oczekiwania na kuriera? Oferujemy Ci ponad 5500 punktów paczkowych zlokalizowanych w kraju i zagranicą. W dużych miastach Polski możesz teraz wygodnie wysyłać i odbierać przesyłki. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na swobodną realizację zamówienia w dogodnej lokalizacji i wybranym przez siebie czasie. Punkty umiejscowione są w lokalach usługowych, sklepach oraz bankach. Daje to komfortowe i bezpieczne możliwości obsługi paczek zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Szczegółowy wykaz placówek GlobBox znajdziesz na górze strony internetowej. Jako wciąż rozwijająca się firma współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami, dzięki czemu Twoje paczki mogą być doręczane szybko i w korzystnej cenie. Status realizacji zamówienia możesz łatwo śledzić w serwisie GlobBox.        

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Olszynie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: