Kody pocztowe Lublin - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Lublinie.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Lublinie

    Lublin jest stolicą województwa lubelskiego. Miasto położone we wschodniej części Polski jest zamieszkiwane przez ponad 340 tysięcy mieszkańców, a także przez liczne grono studentów i imigrantów ze wschodu. W mieście podzielonym na kilkanaście dzielnic obowiązuje kilkaset kodów pocztowych, dzięki którym dostarcza się przesyłki listowe i paczki do adresatów w poszczególnych częściach Lublina. W przypadku, gdy nie zna się prawidłowego kodu pocztowego dla danego adresu, można go błyskawicznie znaleźć w wyszukiwarce kodów pocztowych. Każdy kod pocztowy Lublin jest przypisany do konkretnego adresu, dlatego przed wysłaniem paczki lub listu powinno się sprawdzić, czy podany kod jest poprawny. Brak prawidłowego kodu na przesyłce może skutkować jej zwrotem do nadawcy lub znacznym wydłużeniem czasu jej transportu przez przewoźnika. Lista kodów pocztowych Lublin jest dostępna w wyszukiwarce po podaniu miejscowości i ulicy, przy której mieszka adresat. W kilka sekund uzyskuje się w ten sposób informacje na temat kodów przydzielonych do ulicy i konkretnych numerów budynków przy niej zlokalizowanych.  Wyszukiwarka umożliwia również sprawdzenie, czy kod podany przez znajomego lub klienta jest prawidłowy. Wystarczy, że wpisze się kod pocztowy w odpowiednie pole, a narzędzie wskaże, do której ulicy i miejscowości przypisano dany ciąg cyfr. Dzięki temu uniknie się wielu nieporozumień oraz konieczności ponownego wysyłania tych samych towarów lub listów. Lista kodów w wyszukiwarce jest na bieżąco aktualizowana, dlatego są do niej dodawane adresy nowych osiedli mieszkaniowych, firm i instytucji.

    Lista ważnych kodów pocztowych Lublin

    Prawidłowe kody pocztowe Lublin są ważne zwłaszcza w przypadku wysyłania paczek do gęsto zaludnionych dzielnic jak: Czechów Południowy, Czuby Północne, Rury i Kalinowszczyzna. Istotne jest też sprawdzanie poprawności kodów w dzielnicach zajmujących dużą powierzchnią jak choćby Zemborzyce. Pomylenie kodu spowalnia lub uniemożliwia dostarczenie przesyłki do odbiorcy.

    • 20-400Urząd Miasta Lublina 
    • 20-072Wydział Komunikacji 
    • 20-950; Katolicki Uniwersytet Lubelski 
    • 20-618; Rektorat Politechniki Lubelskiej
    •  20-718Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Lublinie

     

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 20 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: