Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Lublin

Zamów kuriera  Poczta Polska w Lublinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Lublin

Lublin to stolica województwa lubelskiego, a zarazem centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Położony jest we wschodniej części Polski, gdzie bliskość granicy i niedaleka odległość od stolicy naszego kraju wpływa na postępujący rozwój tego regionu. Prym wiedzie tam przemysł i handel, co dodatkowo ułatwia obwodnica, przez którą przechodzą odcinki dróg ekspresowych S12, S17 i S19. Miasto oraz cała aglomeracja obfituje w przedsiębiorstwa z branży farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej. Kurier w Lublinie to bardzo pożądana usługa na terenie tego miasta oraz w obszarze aglomeracji lubelskiej. Mieszkańcy mogą korzystać z usług kilku przewoźników, jednak najczęściej wybierają jedną z ofert Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W tym mieście znaleźć można aż 60 oddziałów Poczty Polskiej, co jeszcze korzystniej wpływa na wybór właśnie tych usług. Usługa Pocztex Ekspres 24 to najszybsza opcja, jeśli chodzi o dostawę przesyłek. Adresat może odebrać swoją paczkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Można zdecydować się również na jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Lublinie z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Lublin jest nieustannie najchętniej wybierają usługą wśród ofert firm kurierskich. Ma swoich zwolenników zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firmowych. Szeroka dostępność tych usług i duży wybór punktów odbiorczo – nadawczych sprawia, że i nowi klienci coraz chętniej po nie sięgają.

Aby wysłać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić niezbędne pola w formularzu do wyceny nadania paczki. Należy w nim podać wagę, wymiary i ilość paczek, a następnie  kliknąć przycisk “zamów kuriera”. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Każdą przesyłkę można śledzić na każdym etapie jej podróży do adresata. Korzystanie z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja terminowości, szybkości i najatrakcyjniejszych cen na rynku. Coraz więcej osób wysyła paczki właśnie korzystając z oferty tego pośrednika, gdyż mają pewność, co do rzetelności zleconych usług. Korzystają z niego nie tylko mieszkańcy Lublina, ale też osoby z całego kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lublinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: