• globbox

  GlobBox Lublin

  Sprawdź ofertę GlobBox w Lublinie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Lublin

  Bez wątpienia usługi kurierskie w ostatnich latach niezwykle się rozwinęły i ma to związek z dużą popularnością i rozwojem firm z branży e-commerce. Nie inaczej jest w Lublinie, gdzie można znaleźć zarówno punkt kurierski Globbox, jak i nadać przesyłkę za pośrednictwem kuriera, drukując uprzednio list przewozowy i zamawiając usługę na globbox.net. Dlaczego akurat na tej platformie? Ponieważ gwarantuje niskie ceny, a także przesyłanie i odbiór paczek krajowych i międzynarodowych. Warto dowiedzieć się więcej! Globbox Lublin – wybierz się do punktu nadania lub zamów kuriera. 

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Nie tylko paczkomaty mają swoją sieć. Także Globbox to innowacyjna sieć punktów paczkowych, gdzie można odbierać, ale i nadawać przesyłki. W Lublinie taki punkt mieści się przy ulicy Lubertowa 72 a. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18, a także w soboty od 9 do 15. Można przyjść z zapakowaną paczką i ją nadać, a kurier odbierze ją tego samego lub kolejnego dnia i przekaże do innego punktu albo trafi ona bezpośrednio na adres odbiorcy, w zależności od wybranej opcji. Oczywiście można również zamówić kuriera bezpośrednio do domu czy firmy. Warto wiedzieć, że możliwe jest przesyłanie paczek standardowych do 30 kg oraz niestandardowych powyżej tej wagi, do 50 kg. Cięższe przesyłki mogą być przesyłane przez firmy jedynie na paletach. Warto wiedzieć, że suma wymiarów jednej paczki nie powinna przekraczać 210 cm. Paczkę przed nadaniem trzeba odpowiednio zabezpieczyć, a na nią nakleić list przewozowy. W Globbox przedsiębiorcy mogą też generować zbiorowe listy przewozowe, a także korzystać z odroczonych płatności. To niezwykle korzystna i dopasowana do potrzeb usługa kurierska. Nadaj przesyłkę w Globbox szybko i tanio w kilku prostych krokach, a następnie wyślij z Lublina. Aby nadać przesyłkę w Globbox z Lublina, należy wejść na stronę globbox.net, a następnie się zarejestrować.

   Potem można korzystać już ze wszystkich funkcji serwisu. Wystarczy wpisać wymiary i gabaryty paczki, a także wybrać miejsce nadania. Zatem potrzebna będzie długość, szerokość i wysokość, a także waga. Na tej podstawie w Globbox wyświetlają się najbardziej korzystne oferty kurierskie. Wybierasz tę najkorzystniejszą pod względem ceny, a następnie opłacasz online. Potem pozostaje już tylko wydrukowanie listu przewozowego. Paczkę warto zabezpieczyć dodatkowo folią stretch. Jeśli opatrzona jest dodatkowymi naklejkami typu Uwaga szkło traktowana jest już jak przesyłka niestandardowa. Taka paczka wymaga bowiem ręcznego sortowania. Standardowa paczka to naprawdę tani kurier. Lublin jest miastem, gdzie kurier może odebrać Twoją paczkę w godzinach od 9 do 17. Jeśli zamówisz kuriera po godz. 11, to przyjedzie w kolejnym dniu roboczym, natomiast gdy zrobisz to przed tą godziną na pewno odbierze ją jeszcze tego samego dnia. Oczywiście w trakcie nadania możesz stwierdzić, że wolisz samodzielnie dostarczyć paczkę do punktu i takie masz prawo. Dzięki temu dostarczasz ją w ramach godzin otwarcia punktu, ale nie jesteś uzależniony/a od pracy kuriera. To zatem wygodniejsza opcja, bo nie musisz na niego czekać. Zatem sprawdź koniecznie jak to działa i zamów kuriera już dziś! 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Lublinie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: