Kody pocztowe Bielsko-Biała - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Bielsku-Białej

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Bielsku-Białej

    Wraz z popularnością przesyłek kurierskich coraz więcej osób decyduje się na wysyłkę w ten sposób np. dokumentów czy zdjęć. Oprócz wyboru firmy kurierskiej, odpowiedniego zapakowania i zabezpieczenia paczki, warto zadbać o prawidłowe zapisanie kodu pocztowego, aby upewnić się, że przesyłka zostanie doręczona pod właściwy adres. Kody pocztowe Bielsko-Biała. Bielsko – Biała to miasto nazywane polskim Wiedniem. Miano to zawdzięcza swojej architekturze, która w wielu miejscach przypomina architekturę stolicy Austrii. Do najpopularniejszych miejsc w Bielsku-Białej należą Zamek Sułkowskich, Katedra św. Mikołaja, Studio Filmów Rysunkowych, Ratusz, Teatr Polski czy otoczony przez kamienice z XVII i XVIII wieku Rynek. Bielsko-Biała to także malownicze góry Beskidu Śląskiego ze szczytem Klimczoka czy kolejką gondolową na Szyndzielnię. Będąc w Bielsku-Białej warto wybrać się śladem bohaterów kreskówek. W mieście znajduje się kilka pomników np. Bolka i Lolka czy Reksia. Wysyłając przesyłkę do Bielska-Białej warto wcześniej upewnić się, że paczka zostanie odpowiednio zaadresowana. W znalezieniu dokładnego kodu pocztowego dla danego adresu może pomóc wyszukiwarka kodów pocztowych Bielsko-Biała.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki kod pocztowy Bielsko-Biała będzie prawidłowy w danej sytuacji, to warto skorzystać z wyszukiwarki kodów pocztowych. Wystarczy wskazać np. nazwę ulicy i miejscowość, aby sprawdzić kod pocztowy. Wyszukiwarka będzie też pomocna, jeśli znamy kod pocztowy, ale nie wiemy do jakiego miasta jest on przypisany. W wyszukiwarce znajduje się pełna lista kodów pocztowych Bielsko-Biała, bez problemu uda się więc odnaleźć ten prawidłowy i dzięki temu właściwie zaadresować przesyłkę czy list. 

    Lista ważnych kodów pocztowych w Bielsku-Białej

    Kody pocztowe w Bielsku Białej różnią się w zależności od dzielnicy.  To, który kod pocztowy będzie odpowiedni w danej sytuacji zależy od tego, na jakiej ulicy znajduje się dane miejsce. Jeden z najważniejszych kodów pocztowych w Bielsku-Białej to 43-300, należący do dzielnicy Stare Miasto. To właśnie pod tym kodem pocztowym znajdują się takie miejsca jak Ratusz, Teatr Polski w Bielsku – Białej, Zamek Sułkowskich, Sąd Okręgowy, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Akademia Techniczno – Humanistyczna, Bielskie Centrum Kultury, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Sanepid czy Urząd Skarbowy. Pozostałe kody pocztowe w Bielsku-Białej:

    • 43-382; Wapienica
    • 43-305; Lipnik
    • 43-346, Komorowice
    • 43-316, Kamienica
    • 43-318, Straconka
    • 43-300, 43-311 oraz 43-318, Złote Łany

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: