Menu

kurier dpd

Kurier DPD Bielsko-Biała

Zamów kuriera DPD w Bielsku-Białej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Bielsko-Biała

Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej i chcesz nadać paczkę? Zależy ci na wysokiej jakości usługach, ubezpieczeniu przesyłki, szybkiej dostawie a jednocześnie nie chcesz przepłacać. Mamy dobre wiadomości. Istnieje wiele przewoźników, którzy są w stanie ci to zapewnić. Jednym z nich jest kurier DPD. Bielsko-Biała jest jednym z miast, którego mieszkańcy często korzystają z usług tego właśnie przewoźnika i są zadowoleni z jego oferty. Dlaczego? Co oferuje kurier DPD? Przekonajmy się. Co warto wiedzieć o firmie DPD? DPD to firma kurierska, która założona została w latach 70 tych we Francji. Obecnie jednak od dawna działa na terenie całego świata oferując przewóz przesyłek, paczek niestandardowych, przesyłek paletowych. To firma, która dynamicznie się rozwija kierując swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Kurier DPD to również szereg innowacji. Wystarczy wspomnieć, że firma ta jako pierwsza udostępniła klientom w Polsce możliwość płacenia kartą za paczki za pobraniem bezpośrednio u kuriera.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

 Kurier DPD w Bielsku-Białej posiada wiele punktów odbioru paczek. Wśród nich wymienić możemy między innymi te znajdujące się na Włodzimierza Majakowskiego 27B, Szarotki 26 czy na ulicy Gazowniczej 1. Punkty te otwarte są często już od godziny 8.00. Większość klientów nie ma więc problemu z nadawaniem czy odbieraniem paczek. Warto jednak mieć świadomość, że tak naprawdę musimy korzystać z ich pomocy. Z powodzeniem możemy bowiem zamówić kuriera w Bielsku-Białej nie wychodząc z domu. Tani kurier Bielsko-Biała. Zamów go z Globkurier.pl. Jeśli chcesz zamówić kuriera DPD w Bielsko-Białej skorzystaj z naszej platformy Globkurier.pl. Dzięki temu wyślesz paczkę nie tylko taniej, ale również wygodnie i bezpiecznie. Jesteśmy platformą transportową, która pośredniczy pomiędzy firmami kurierskimi a nowymi klientami.

Pozwala to nam negocjować dla nich znacznie bardziej atrakcyjne ceny. Usługi kurierskie zamawiane przez Globkurier.pl mogą być tańsze nawet o 70%. Co ważne, przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo propozycje nie tylko dla osób indywidualnych (cena paczki od 11,97 zł netto za przesyłkę do 5 kg), jak również dla firm (dostawy paczek na terenie Europy 2-5 dni roboczych oraz darmowe materiały operacyjne do 10 przesyłek). W jaki sposób zamówić kuriera? To bardzo proste. Wystarczy, że na stronie Globkurier.pl podasz adres odbioru i dostawy paczki, jej wymiary oraz wagę oraz dokonasz szybkiej i bezpiecznej płatności online. Kurier odbierze paczkę spod twoich drzwi już następnego dnia roboczego. Wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bielsku Białej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: